kia sportage

S novým autem bude rok 2019 jízdou radosti

Pokud hledáte nový vůz, vsaďte na jednoho z největších výrobců automobilů na světě. Na značku, která vás nadchne svou originalitou, důrazem kladeným na kvalitu a bezpečnost a samozřejmě dostupnou cenou. Řeč je přirozeně o značce Kia, která nyní operuje na trhu pod firmou Hyundai. Kia na trhu exceluje s unikátními modely osobních vozidel, jež nadchnou náročné zákazníky, rodiny s dětmi i milovníky SUV.

Udělejte si život takový, jaký chcete

Osobní automobil už dávno neplatí pouze za nutný dopravní prostředek pro přepravu osob a zboží z bodu A do bodu B. Právě Kia dělá ze svých aut moderní záležitost, jež s vámi bude objevovat život. Díky výjimečné sedmileté záruce si můžete užít vzrušující design a pokrokové technologie ve voze Kia Sportage. U tohoto velmi oblíbeného vozu pro celou rodinu vám učaruje na první pohled design. Sportovní křivky doplňuje výrazná maska a příjemný zavazadlový prostor. Jakmile se do Kia Sportage posadíte, zjistíte, že každá cesta autem se rázem stává zážitkem. Neřešíte parkování, využíváte bezpečnostních prvků i navigace.  Komfort a rychlost na cestách si pro vás připravil model Kia Rio. Zapomeňte na zkřehlé ruce v zimě! Model je vybavený vyhříváním sedadel i volantu a nabízí tak maximální komfort za každé situace. Přidanou hodnotu přináší i Kia Stonic. Tento model sází především na odvážný, až provokativní design, jež se promítá také do kokpitu. Tady na vás čekají moderní technologie a funkce pro usnadnění ovládání vozidla.

Klasika v podobě Kia Ceed

Model auta Kia Ceed už v českých domácnostech našel svou pevnou pozici, nyní jej výrobce představují po úpravách a vylepšeních. Ta mají přinést o stupeň kvalitnější výbavu i komfort a funkčnost. S novým automobilem Kia Optima získáte pocit, že všechno je možné. Optima je skvělou volbou pro náročné zákazníci, kteří se chtějí cítit výjimečně. Protože právě toto auto vás podpoří v myšlence jedinečnosti, stejně jako ono samo je. Třeba tu bude panoramatická střecha, možnost bezdrátového nabíjení vašeho chytrého telefonu či přitažlivý prostor, jež vám nabízí.

Sdílet článek