Browse Tag

půjčovna dodávek Praha

půjčovna dodávek Praha

Půjč si auto přímo od jeho majitele

Ať už se stěhujete do nového, nebo si jen chcete dovézt nový nábytek, pravděpodobně budete potřebovat dodávku či alespoň větší osobní automobil. Jenže co když zrovna neznáte nikoho, kdo by takový vůz vlastnil a byl by ochoten vám jej půjčit? Existuje snadné řešení. Je jím Auto od strejdy, půjčovna dodávek Praha.

Půjčte si auto třeba od souseda

Auto od strejdy je jedinečnou autopůjčovnou, která funguje na principu půjčování mezi obyčejnými lidmi. Půjčovna je tak pouhým zprostředkovatelem a na půjčce se již domlouváte přímo s majitelem vozu. Služby půjčovny můžete využít nejen když si potřebujete auto půjčit, ale také pokud máte vůz, který zrovna nepoužíváte a chcete jej alespoň na chvíli poslat “o dům dál”. Určitě se nemusíte bát o svůj vůz ani peníze. Při převzetí je podepsána smlouva o půjčení vozu a autopůjčovna vám také pomůže s vyřízením nejrůznějších pojištění. A jde-li o autopůjčovnu samotnou, Auto od strejdy není na českém trhu žádným nováčkem. Firma vznikla již v roce 2010 a na svém kontě má stovky spokojených zákazníků.

Dodávka, elektromobil nebo rovnou karavan? Autopůjčovna Praha nabízí vše

Chcete si půjčit elegantní Teslu, spolehlivou dodávku nebo karavan na dovolenou? Žádný problém. Budete-li mít štěstí, můžete se projet i v těch nejnovějších vozech, a to za velmi příznivé ceny. Aktuální nabídku naleznete na webových stránkách autopůjčovny. Vše je zde přehledně rozděleno do kategorií, díky nimž snadno a rychle naleznete přesně to, co hledáte. U každého nabízeného vozu najdete nejen informace o jeho výbavě a vlastnostech, ale také několik fotografií, ceník půjčovného, kontakt na majitele či místo, kde si lze daný vůz vyzvednout. Pokud vás některé z aut zaujme, stačí napsat pronajímateli krátkou zprávu prostřednictvím formuláře umístěného u každé nabídky a domluvit se s ním na všech detailech. Poté už nezbývá, než si vyzvednout “svůj” vůz a vydat se s ním vstříc novému dobrodružství.