Browse Tag

Zimní pneu

pneumatiky na zimu

Pneumatiky na zimu vybírejte pečlivě

Zimní období vyžaduje dodržování větší opatrnosti na vozovce. Určitě se snažte jezdit plynule, jelikož prudkým zrychlováním nebo brzděním více riskujte. Snadno se přihodí smyk a zablokování kol. Své bezpečí zvýšíte kvalitním vybavením vozidla. Keep Reading

zimní pneumatiky

Jaké jsou nejlepší zimní pneumatiky

Rok s rokem se sešel a opět začal padat sníh a mrznout. Všichni řidiči zpozorněli již na začátku měsíce listopadu, odkdy platí povinnost, vyplývající za zákona č. 361/2000 Sb., mít na svém automobilu obuté zimní pneumatiky. I kdyby člověk nectil literu zákona, tak každý rozumný provozovatel a vlastník auta pochopí, že na sněhu a ledu jezdit na letních pneu je holý nesmysl, protože jejich jízdní vlastnosti jsou naprosto odlišné od těch zimních. Keep Reading

Nejlepší autoleasing na auto a levné pneumatiky

Stačí se podívat na internet, ale nenechte se nachytat. Mnozí prodejci nemají zboží na skladě, i když to tvrdí, prověřený internetový obchod Extralevnepneu.cz, který prodává zimní nejlevnější pneu většinu pneumatik na skladě má. Zimní nejlevnější pneu budou dražší, to je jisté, shodují se obchodníci pneumatik i jejich výrobci. Problém možná bude možná jen s některými rozměry nebo u speciálních pneu, jako například na dodávky. Momentálně máme osobních pneumatiky dost, dodáváme je okamžitě, říká pracující portálu Extralevnepneu.cz, prodávající levné pneu. V internetových obchodech je větší výběr zboží a nižší cena oproti kamenným obchodům.

Kde najít nejlepší auto půjčku na auto

Nemáte peníze na váš nový vůz je tady půjčka na auto, tak nezoufejte. Prosnulá společnost, která má bohaté zkušenosti s financováním a pojišťováním automobilů. Díky nadstandardním vztahům s největšími bankami a dalšími finančními ústavy dokážeme najít vhodný úvěr na koupi vozu pro téměř všechny zákazníky. autoleasing je vyřizována bankami hodně rychle a bez zbytečného papírování. Na webu nejlepsi-autopujcka.cz schválí půjčku na auto do 30 minut, stačí vyplnit žádost.

Někteří obchodníci čekají, že sklady budou zanedlouho prázdné

Ceny zimní pneu skokově porostou. Nákup alu kola i zimní pneu proto radí neodkládat, na zdražení pneumatiky určitě dojde, už kvůli dlouhodobému nárůstu cen energií a surovin. Ceny pneu se během následujících dvou měsíců mohou vyšplhat až na jedenapůlnásobek. Jestli bude pneumatik na trhu málo, úplně jisté není, názory prodejců a výrobců se liší.

Je lepší koupit zimní pneu nebo letní

Je lepší koupit zimní pneu nebo letní pneumatiky na internetu nebo v servisu. Na portálech na internetu které se zabývají prodejem pneu je větší výběr zboží a nižší cena oproti kamenným obchodům. Ovšem i mnohé pneuservisy se dnes často chlubí cenami srovnatelnými s internetovými prodejci, jinak by ani na trhu neobstály. Pokud servis nemá vlastní internetové stránky, na nichž si můžete ověřit nabídku, nemůžete spoléhat na to, že bude mít k dispozici velký sortiment, téměř jistě tam dostanete jen základní rozměry nejčastějších značek. Chcete-li nějaké speciální pneu je internet lepší.

Prověřený internetový obchod extralevnepneu.cz

Otázkou je jak rychle koupené zimní pneumatiky, letní pneu nebo alu kola po objednání dostaneme. Pokud má obchod zboží skladem, trvá to dva dny, maximálně týden. Jestli inzerované pneu je na skladě skutečně jsou, k tomu se musíte někdy proklikat, některé obchody to na vyhledavači tvrdí, ale ve skutečnosti zboží nemají. Na největším nejmenovaným porovnávači cen, některé firmy figurují na prvním místě s nejnižší cenou, ale na skladě nemá žádnou s těchto nejlevnějších pneu. Prověřený internetový obchod extralevnepneu.cz, má vždy u každého zboží napsány skladovací počty.

Dejte na zákaznická hodnocení internetových obchodů

Dá se internetovým obchodům věřit, dejte na zákaznická hodnocení, leckdy se vyplatí sáhnout třeba po dražší nabídce z obchodu s zimní pneu, který má dobré reference. Jinak se vám může stát, že objednávka proběhne, obchod ji potvrdí, a pak čekáte, a za dva týdny, kdy jste už chtěli mít přezuto, vám oznámí, že pneumatiku nemají. Záruku bezpečného nákupu poskytuje i nezávislá asociace Apek, jež uděluje certifikáty kvality internetovým obchodům, které splňují přísná kritéria.

A pokud budete chtít koupit ojeté auto, pak se obraťte na AAA Auto.