Browse Tag

Vyhlídkové lety

škola létání

Řidičák už máte? A co takhle pilotní průkaz?

Proč zůstávat nohama na zemi, když se můžete vydat vzhůru do oblak? Pokud vás to na silnici nudí, na nic nečekejte a přidejte se k lidem, kteří si již udělali průkaz soukromého pilota. S třídou PPL(A) budete moct pilotovat jednomotorové pístové letouny pro soukromé účely. Průkaz je dobrou volbou pro každého, kdo se chce létání věnovat jako volnočasovému koníčku a samozřejmě i z praktických důvodů – letadlem je to k moři do Chorvatska či Itálie mnohem rychlejší! Keep Reading

Tandemový seskok z výšky 4 000 metrů

Chcete zažít něco neobyčejného? V hloubi duše již dlouho toužíte po dávce adrenalinu? Vyzkoušejte tandemový seskok, který je uskutečňován z výšky 4 000 metrů. Tandemový seskok doslova prolije tělo adrenalinem. Jakmile vyskočíte z letounu, budete si užívat volného pádu rychlostí až 200 km/hod. Nepopsatelné pocity, extáze, nezapomenutelné vzpomínky – tak bychom mohli tandemový seskok charakterizovat. Dát si na záda batoh s padákem, vyskočit z neuvěřitelné výšky a užívat si něčeho slovy nepopsatelného. Tandem pilot, s nímž vyskočíte z letounu, ve správné chvíli otevře padák, a pak si budete užívat pomalého klesání k zemi.

Keep Reading

Vyberte adrenalinové dárky pro ženy

Chcete potěšit svou manželku a dát jí originální dárek k narozeninám, nebo ji chcete potěšit na vaše výročí? Jestliže vám však nápady na dárky pro ženy již dochází, pak nezoufejte, protože na internetu je inspirace více než dost. Dárky pro ženy by měly být originální, měly by potěšit a také ženu překvapit. Zapomeňte na tradiční dárky, jako je kytice či parfém, ale zkuste se zaměřit na zážitky, na které se nezapomíná. Dárky pro ženy mohou být dvojího charakteru – adrenalinové a relaxační. Adrenalinové dárky jsou vhodné spíše pro ženy se silnější povahou. Jestliže vaše manželka preferuje spíše odpočinek, zaměřte se na relaxační dárky pro ženy.
Keep Reading