autovrak

Jak se co nejvýhodněji zbavit starého autovraku?

Na našich silnicích se dennodenně prohání přes šest milionů osobních automobilů. V dnešní době má zkrátka auto každý. Na druhou stranu musíte počítat s faktem, že český vozový park patří mezi nejstarší v celé Evropě. Každým dnem tudíž vznikne ohromné množství autovraků. Jak se toho svého zbavíte rychle a výhodně?

Ověřený výkup je ideální volba

Zdaleka nejšikovnější volbou v dané situaci je ověřený výkup vozidel. Nespoléhejte se však na první firmu, na kterou narazíte na internetu. Přece jen chcete mít vše z krku co nejrychleji. Stejně tak si zasloužíte získat co nejvyšší finanční kompenzaci.

Spoustu chvály si za léta praxe zasloužila třeba firma s webovými stránkami zlikvidujauto.cz. Tito pomocníci se pohybují v Liberci, Jablonci nad Nisou, Frýdlantu, Turnově, Mladé Boleslavi, Semilech, Hrádku nad Nisou, Tanvaldu i jejich okolí. Odtah do 100 kilometrů máte zcela zdarma.

Pro váš autovrak sami přijedou, naloží jej, profesionálně zlikvidují a vystaví vám potřebné dokumenty. V případě zájmu za vás dokonce skočí i na úřad a zajistí odhlášení z registru vozidel.

A co víc, za svůj vrak můžete získat klidně až 10 000 Kč jako kompenzaci (takovou částku u konkurence nedostanete). Samozřejmě záleží na roku výroby, stavu vozidla i náhradních dílů. Poradí si s osobními auty, motorkami, dodávkami i nákladními vozidly. Problémem nejsou ani těžce havarované dopravní prostředky.

Hotovo raz dva

Podívejte se na webové stránky Semily – likvidace vozidel. S pomocí nezávazného formuláře kontaktujte dané odborníky. Ti vám v mžiku zavolají, zodpoví vaše otázky a domluvíte si datum odvozu.

Celý proces bude hotový do pouhých 24 hodin od úvodního telefonátu. Zavoláte-li nyní, už zítra bude vaše auto odvezené a připravené k likvidaci (a vy budete bohatší).

Sdílet článek