Browse Tag

Škoda Octavia

Proč provádět pravidelnou péči o pneumatiky?

Chcete prodloužit životnost svých pneumatik? Víte o tom, že pravidelná péče o pneumatiky může zachránit život? Pokud jsou pneumatiky špatně na huštěné, nebo mají příliš nízkou hloubku dezénu, dochází ke změně jízdních vlastností vozidla, což může mít fatální následky. V dnešním článku se podíváme, jak o pneumatiky pravidelně pečovat a na co si dát při jejich kontrole pozor.

Keep Reading

1126306_92990342

Nová Škoda Superb 2013: Čím zaujme?

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto neustále překvapuje. Kromě toho, že nám v loňském roce představila skvělý model Škoda Octavia, který získává u řidičů na oblíbenosti, se může pyšnit dalším kouskem, a tím je Škoda Superb 2013. Nejvýraznější změnou je nová příď. V dnešním článku se podíváme i na další změny, na které se můžete těšit.

Keep Reading

1105898_27026966

Nová Škoda Octavia a její konkurence

Na český trh vstupuje nová Škoda Octavia Combi třetí generace. Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto předpokládá, že se Škoda Octavia stane jedním z nejúspěšnějších modelů v její historii. Ale jak si vede Škoda Octavia Combi mezi svými konkurenty, které jsou ve stejné cenové relaci? Na to se v dnešním článku podíváme.

Keep Reading

Největší výkup aut Škoda Fabia

Při volbě ojetého vozidla se zaměřte především na kvalitu a jakost auta. Když máte starý automobil a chcete ho prodat, nejlepší a rychlý výkup aut je takový, kde dostanete za váš vůz peníze na ruku, případně si hned vyberete své nové vozidlo. Různé typy automobilů nemají takovou výdrž, rychleji zkorodují a zkazí se. Mezi oblíbené auta patří bez debat Škoda Fabia a Škoda Octavia.

Škoda Fabia jako levné rodinné vozidlo

Fabia patří mezi nejrozšířenější typy aut u nás, proto Škoda Fabia není jen tak obvyklé vozidlo. Tento automobil je znám nízkou cenou, vysokým výkonem a je také výborný rodinný vůz. Škoda Fabia je vyrobena tou nejmodernější technologií, což zaručuje inteligentní elektronikou, kvalitními materiály, výbornými jízdními vlastnostmi a vysokou úrovní bezpečnosti a spolehlivosti.

Vynikající poměr kvality a ceny Škody Octávie

Velice nadčasový design a velkorysý vzhled má Škoda Octavia. Oktávka jak se jí taky říká, má velice vyspělé technologie, které automobilu dodávají výborné jízdní vlastnosti. Kromě jízdních vlastností má Octavia také velice dobrý poměr kvality a ceny. Užitná hodnota Škody Octavia je docela velká, proto se dobře hodí jako rodinný i jako podnikatelský vůz, je to prostě užitečný pomocník v každé situaci.

Chcete si koupit nové auto a máte své staré, které chcete prodat? Známý autobazar je nejlepší pro váš výkup. Vyzkoušejte Škodu Octavia, Škodu Fabia.. Ani jedno auto u nás nemá konkurenta, který by byl stejně kvalitní a tak levné.