Browse Tag

dárky pro ženy

dárky pro ženy

Neopakovatelná příležitost k požádání partnerky o ruku

Rád byste po dlouholetém vztahu požádal Vaši přítelkyni o ruku a hledáte k tomu nevšední místo? Existuje nespočet originálních míst, kde můžete Vaši drahou polovičku požádat o ruku. Milovníci adrenalinu mohou zvolit žádost při seskoku padákem, při potápění pod vodou nebo třeba během bungee jumpingu. Jedinečnou příležitost k tomuto životnímu kroku poskytují také vyhlídkové lety. Keep Reading

446665_bored_with_homework

Vytrhněte ženu ze stereotypu

Chcete svou drahou polovičku skutečně potěšit? Hledáte originální dárky pro ženy? Pak zapomeňte na tradiční dárky, jako jsou oblečení a parfémy, a zaměřte se na zážitky. Ne všechny ženy si potrpí na adrenalinu, a tak jsou připraveny také relaxační dárky pro ženy. Pojďme se podívat, čím můžete svou partnerku potěšit.
Keep Reading

SONY DSC

Vánoce se pomalu blíží. Přemýšlíte už nad dárkem pro svou milou?

Ještě tři měsíce a máme tu Vánoce, svátek klidu, míru a rodinné pohody. Pro mnohé jsou Vánoce symbolem dárků. Na Vánoce se těší nejen děti, že dostanou nové hračky od svých rodičů a prarodičů, ale také mnohé ženy. Těší se na to, co pro ni připraví její drahý muž, čím ji překvapí. Jestliže každý rok kupujete své ženě parfém, šperk či oblečení, tak na to nyní zapomeňte. Změňte své nápady a překvapte svou ženu něčím originálním. Podívejme se na dárky, které vaši partnerku rozhodně nezklamou.

Keep Reading

sxc_podlahy_1291167_20811388

Hledáte dárky pro ženy? Máme pro vás tipy.

Chcete pro svou manželku originální dárek, který ji nadchne, překvapí a potěší? Zapomeňte na tradiční dárky, jako je kytice či parfém, ale zaměřte se na jedinečné dárky pro ženy v podobě zážitků. Dnes se zážitky rozděleny na dvě hlavní kategorie – adrenalinové a relaxační. Ne všechny ženy preferují adrenalin. Dárky pro ženy volte na základě toho, co má vaše manželka, kamarádka, milenka, babička či maminka skutečně ráda. Jestliže holduje odpočinku, můžete zakoupit jako dárek víkendový pobyt v lázních. Pokud je ale žena akční povahy, volte dárky pro ženy z kategorie extrémních sportů.

Keep Reading

Vyberte adrenalinové dárky pro ženy

Chcete potěšit svou manželku a dát jí originální dárek k narozeninám, nebo ji chcete potěšit na vaše výročí? Jestliže vám však nápady na dárky pro ženy již dochází, pak nezoufejte, protože na internetu je inspirace více než dost. Dárky pro ženy by měly být originální, měly by potěšit a také ženu překvapit. Zapomeňte na tradiční dárky, jako je kytice či parfém, ale zkuste se zaměřit na zážitky, na které se nezapomíná. Dárky pro ženy mohou být dvojího charakteru – adrenalinové a relaxační. Adrenalinové dárky jsou vhodné spíše pro ženy se silnější povahou. Jestliže vaše manželka preferuje spíše odpočinek, zaměřte se na relaxační dárky pro ženy.
Keep Reading