packet-5503969_640

Chcete si pohlídat, že váš balíček dorazí k zákazníkům v pořádku?

Nebudeme si nic nalhávat – kurýři přepravních společností se nechovají k zásilkám zrovna hezky. Vaše zboží tak musí trpět neustálé nárazy, otřesy, změny teplot a další zkoušky. Chcete se pojistit proti případným problémům? Pak začněte používat záznamové jednotky.

Mějte dokonalý přehled

Tato problematika se týká hlavně těch z vás, kdo zasíláte potraviny, léky, elektroniku, sklo, porcelán a další citlivé zboží. V takových případech musíte myslet na monitorování nárazů, monitorování teploty a monitorování vlhkosti. Tyto funkce jsou naprostý základ bezpečí. Pokud tedy chcete mít páku v případě reklamace.

Samy o sobě však nezaručují 100% bezpečnost. Potřebujete opravdu komplexní monitoring přepravy, abyste měli přehled nad každou skutečností?

Pak se naučte používat indikátor přepravy s názvem SpotBot 4G Plus. Bavíme se o digitální záznamové jednotce, která je plně programovatelná. Snadno si tak nastavíte detekci určitého druhu nárazu, náklonu, teploty, vlhkosti, atmosférického tlaku, času, a dokonce i současné GPS polohy balíku.

Díky tomu budete 100% ochráněni, ať už zasíláte dort, nebo třeba radioaktivní materiál.

Snadná instalace

Kompletní sledování stavu zásilky není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Opravdu nepotřebujete kdovíjak zkušené programátory ani jiné specialisty. Vše si jednoduše naklikáte sami. Základní typy vám navíc přijdou s již přednastaveným rozmezím určitých jevů (teplota, vlhkost…).

Jak takové jednotky vlastně fungují? Mrkněte se na internetové stránky jedněch z největších tuzemských dodavatelů – ShockWatch. V jejich nabídce najdete základní i programovatelné typy. Po rozkliknutí každého z nich se dozvíte vše o jeho funkcích.

Nejlepší však bude, když zavoláte na uvedené číslo a necháte si se vším poradit.

Sdílet článek