earth-2254769_640

Sháníte rychlý internet? Už nemusíte!

Internet je součástí našich životů. Je zdrojem naší informovanosti, zábavy a v některých případech i obživy.

Na internetu streamujeme, sufrujeme, bavíme se i vyděláváme. A všechny tyto aktivity kladou vysoké nároky na jeho rychlost. K tomu, abychom třeba mohli hrát počítačové hry či na netu sledovat filmy a seriály, je nutností připojení opravdu rychlé. Jinak se vám takový film či video bude sekat a vy z něj nebudete nic mít. A kdo vám takový internet zprostředkuje?

Spojení s digitálním světem

Vysoce kvalitní a stabilní připojení k internetu po kabelu nebo vzduchem bez omezení nabízí třeba společnost ZRYCHLUJ.cz. A to za cenu začínající na neskutečných 149 Kč měsíčně (aktivace a instalace je zdarma), tedy mnohdy i mnohonásobně nižší, než za jakou digitální spojení se světem nabízejí velcí operátoři.

Nonstop podpora a osobní přístup odborníků

A pozor, za tuto cenu budete moci surfovat již druhý den po uzavření objednávky! K dispozici vám navíc bude i non stop podpora a osobní přístup odborníků, o kterém si zákazníci velkých operátorů mohou jen zdát. Technik k nim totiž v případě nutnosti nepřijede, a když, tak za tučný poplatek.

Ověření dostupnosti

Ještě předtím se ale ujistěte, zda je ve vašem bydlišti tato služba dostupná. Jak na to? Na hlavní stránce zrychluj.cz klikněte na políčko ověřit dostupnosti, zadejte svou adresu, telefon a e-mail, na který vám záhy přijde nabídka s nejlepším možným řešením.

Většina měst je pokrytá

Mapa pokrytí služby ZRYCHLUJ.CZ v každém případě vypadá velmi slibně. V nabídce je internet Kolín, Plzeň, Ostrava, Jablonec nad Nisou, Kralupy nad Vltavou, Hradec Králové, Plzeň, Opava, Pardubice, Mělník. Zlín, Pardubice, České Budějovice, Karlovy Vary, Brno, Jihlava, Liberec, Olomouc, Příbram stejně jako internet Mladá Boleslav. To stojí za vyzkoušení, nemyslíte?

Sdílet článek