operativní leasing

Používání auta bez problémů

Budete se mít lépe s vlastním autem v garáži než s tím placeným na splátky? Každý se může rozhodnout podle svého, ale v poslední době i úspěšní podnikatelé preferují auta na leasing, protože objevili spoustu výhod.

Auto na splátky s pojištěním v ceně

Podnikání s velkými úspěchy znamená, že si klidně dovolíte vlastnit každý rok nové auto. I několik najednou. Jenže i tento druh investování přináší starosti s různým zařizováním a pak s prodejem jiné osobě. Pokud zvolíte operativní leasing, odpadne vám spoustu starostí. Hlavně se po skončení smlouvy nezabýváte sháněním kupců, vůz jednoduše vrátíte. Vlastně si lze jezdit v úplně novém modelu každé dva roky. A do začátku nepotřebujete ani žádné našetřené peníze, protože se nevyžaduje akontace, pouze zajistíte placení pravidelných domluvených částek. Jistě vás potěší, že veškerá pojištění jsou obsažena v ceně. Již tedy došlo ke sjednání povinného ručení a havarijního pojištění. Volba varianty se servisem znamená, že se do ceny započítaly i všechny výdaje, které uskutečníte během doby pronájmu za nejrůznější opravy a servisní prohlídky.

Výběr vyhovujícího automobilu

Koupi nového automobilu nejčastěji řeší půjčka na auto. Stane se, že během let trvání úvěru se vaše vozidlo zničí, ale vy ho budete muset splácet dál. Jestliže uzavřete operativní leasing, splácíte jen dojednanou dobu a určenou částku, nic navíc. Tento druh splácení si jako podnikatelé zahrnete do svých nákladů. Nejprve si musíte vybrat auto, které vám bude vyhovovat, jak měsíčním rozpočtem, tak dalšími požadavky. Snadno se v nabídce zorientujete na https://www.driveto.cz/, kde stačí zadat své požadavky na značku, model, karoserii, palivo, náhon a dobu pronájmu. Pak odešlete svou poptávku, aby se posléze uskutečnilo konkrétní jednání, kde doložíte své ověřené příjmy. Musíte mít dostatečnou sumu na tyto výdaje, jen tak dojde ke schválení.

Nové auto brzy doma

Během celého vyřizování budete o všem informováni. Jakmile se ověří měsíční splátka vůči příjmům, schválí se smlouva a objedná se vybrané auto u prodejce. Pro vás je důležitá zpráva, že vše je jasně uvedeno a nesetkáte se s žádnými skrytými poplatky. Domluví se částka, kterou budete platit bez dalších extra poplatků. Na jaká auta se nejčastěji těší současní zákazníci? Do žebříčku nejžádanějších rozhodně patří modely od jedné z největších světových automobilek Volkswagen. V modelových řadách objevíte vozy určené ke sportovní jízdě, pro rodiny s dětmi, se snadným přístupem do prostoru na zavazadla, ale i další varianty s důrazem na kvalitu, spolehlivost a jednoduchý interiér. A pokud se stanete členem klubu, čekají vás další výhody. Autem vjedete do vlastní garáže už od tří dnů, přičemž ho lze kdykoliv vyměnit nebo vrátit. K vyřízení vám v tomto případě postačí pouze dva doklady.

Sdílet článek