car

Likvidace aut za hotové. Získejte rychle a snadno peníze

Auto je dobrý sluha, ale když už nestačí koním jiných vozidel, je třeba jej vyměnit. Někdo oddaluje zbavení se auta, protože má pocit, že jde o finančně náročnou machinaci, která ho bude stát čas. Není to pravda. Můžete na tom vydělat, a přitom tomu nebudete věnovat několik dní.

Likvidace vozidel vám může vydělat

Pokud potřebujete prodat auto, máte hned několik možností, jak to udělat. Můžete si podat inzerát. Ovšem tady je třeba ohlídat všechna papírování. Jistý servis poskytne bazar. Zde ale budete třeba dlouho čekat, než se auto prodá, protože bazary nabízí stovky aut. Je tak jednodušší oslovit někoho, kdo se zabývá likvidací aut. Vše se dá zpeněžit a u vozidel to platí dvojnásob, jelikož i náhradní díly jsou cenné. Ne každý chce kupovat nové součástky, které mu vybrakují peněženku. Proč také, když jsou třeba i vraky se zachovalými částkami. Pokud je auto zbourané na odpis, převodovky se to nemuselo dotknout. Likvidace vozidel je tak řešením.

Likvidace vozidel – prodej auta na náhradní díly

Jak postupovat? Můžete začít komunikaci online, kdy na počátek uvedete typ vozidla, stáří, stav a potenciální kupec/likvidátor vám na základě těchto poskytnutých podkladů sdělí předběžnou částku, za kterou by auto odkoupil. Pokud budete souhlasit, dotyčný přijede a omrkne skutečný stav auta. Když se se domluvíte, firma vám peníze vyplatí přímo v hotovosti, a poradí s potřebnou dokumentací. Nebude vás svazovat zbytečnými podmínkami, jaké mají třeba zmíněné bazary. Likvidátor tedy klidně odkoupí i nepojízdné a bourané automobily, o nichž jste si mysleli, že je nezpeněžíte. Na koho se obrátit? Mrkněte na stránky https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/, kde odkoupí osobní i větší auta, soukromá či firemní, dále užitková, čtyřkolky, motocykly atd.

Sdílet článek