garage

Jak zkombinovat bezpečí a elegantní vzhled domácnosti?

Pokud jste si právě splnili celoživotní sen a koupili si rodinný dům, určitě chcete, aby byl naprosto dokonalý. Hlavní pozornost si zaslouží především bezpečnostní prvky, jako jsou zábradlí, brány nebo součásti plotů. Jaké díly zvolit, když si chcete vše namontovat svépomocí?

Raději kvalitu

V oblasti realizace rodinného domu platí, že se nevyplatí zbytečně šetřit. To neznamená zbytečné nakupování nejdražších položek, ale spíše hledání ideálního poměru ceny a výkonu. Podíváme-li se na zábradlí a brány, je jasnou volbou buď nerezové provedení, nebo hliník. Obě varianty vám totiž poskytnou desítky let bezproblémové odolnosti před všemi vnějšími vlivy. Nepodléhají dešti, zimě, vedru ani přílišnému mechanickému zatížení.

Pokud se nechcete neustále dívat jen na pouhý kov, obohaťte jednotlivé prvky o dřevěné součásti. Tato kombinace je velmi elegantní a zaujme na první pohled. Typickým příkladem je dřevěné madlo na zábradlí. Jeho montáž zabere pouze několik minut a výsledek určitě stojí za to. A co víc, během deště neklouže, jako tomu je v případě hliníku a nerezové oceli.

Spolehlivý pohon

Složitější práce přichází v situaci, kdy řešíte pohony dvoukřídlých bran. V daném případě je potřeba vsadit na profesionální součástky a bezpečné zapojení do sítě. Pokud nejste elektrikář, raději si zavolejte odborníky. Stoprocentní jistota za malou investici stojí.

Nejste-li si jistí, kde sehnat všechny důležité součásti zábradlí, bran i plotů, otevřete si internetové stránky oblíbeného obchodu Kovoinox. Stačí kliknout na některý z výše vložených odkazů a ihned se před vámi objeví velký výběr ověřených položek. Jestli sháníte opravdové speciality, spolehněte se na zakázkovou výrobu na přání. Díky tomu si užijete vybavení, které nikdo jiný nemá.

Sdílet článek