firemní stravování

Firemní stravování pro pohodu vašich zaměstnanců

S prázdným žaludkem se špatně pracuje a být celý den je o chlebu se sýrem či salámem, také není nic, o co by člověk příliš stál. Můžete si sice nosit krabičky s vlastním jídlem a ohřát si ho v mikrovlnce na podnikové kuchyňce, ale znáte to. Přijdete domů unaveni po celodenní směně a už se vám velice do ničeho nechce. Natožpak ještě vařit jídlo na druhý den. Nejlepším řešením bývá možnost závodního stravování, které by vám zajistilo hlavní jídlo v pravidelném čase.

Nenechte své zaměstnance hladovět

Benefitem, který ocení každý zaměstnanec, je firemní stravování. Odpadá tak nepříjemné chystání si jídla do krabičky dopředu v případě, že v blízkém okolí vašeho podniku není jiná možnost, jak se v poledne najíst. A přitom řešení je tak jednoduché a jmenuje se cateringová firma. Ta je schopná zajistit výrobu i distribuci hotových jídel, takže žádný zaměstnanec nemusí být hladem. Není třeba provozovat vlastní kuchyni, úplně totiž bude stačit, když si již jídlo připravené cateringovou společností objednáte a ona vám ho dodá.

Bohaté menu, z něhož si vybere určitě každý

Náročnosti zákazníků v oblasti stravování vyhoví pečlivě sestavený jídelníček, který myslí na každého. Vybírejte ze dvou druhů polévek. Máte rádi rychlé a chutné minutky? Není problém si je objednat. Dáváte přednost stálé klasice, která se nikdy neomrzí? Poslužte si. V menu najdete 4 druhy hotových jídel a 3 druhy jídel minutkových. Jídelníček je vytvořený také dle pravidel zdravé výživy tak, aby byl vyvážený a přitom pestrý. Nikdo nerad jí stále to samé. Někdy máte chuť na maso, jindy zase dáte přednost raději něčemu sladkému na zub. Ostatně podívejte se sami na webové stránky http://www.arter.cz/firemni-stravovani a seznamte se s nabídkou jednotlivých jídel sami.

Catering i pro váš firemní večírek nebo oslavu narozenin

Pokud vás nebaví připravovat pohoštění pro oslavu narozenin, nebo pro to nemáte ty správné podmínky, jedná-li se o oslavu většího charakteru, nechte za sebe pracovat odborníky. Cateringová firma vám dodá jídlo i pro tuto příležitost.

Sdílet článek