1126306_92990342

Nová Škoda Superb 2013: Čím zaujme?

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto neustále překvapuje. Kromě toho, že nám v loňském roce představila skvělý model Škoda Octavia, který získává u řidičů na oblíbenosti, se může pyšnit dalším kouskem, a tím je Škoda Superb 2013. Nejvýraznější změnou je nová příď. V dnešním článku se podíváme i na další změny, na které se můžete těšit.

Škoda Superb je na trhu od roku 2008 a za dobu své existence tento model vypadal neustále líbivě, a tak nebylo nutné jeho omlazení. Ale jakmile byla vydána na trh nová Škoda Octavia, automobilka se rozhodla pro omlazení také Superb, protože citelně zestárl, pokud se před něj postavila právě nová Octavia.

Design je upravený a možná si na první pohled nevšimnete všech změněných detailů. Nejvýraznější je nová kapota s prolisy do V a také nárazník či blatníky. Facelift zajistil také jinou mřížku chladiče a také se ve přední části vozidla objevilo i nové provedení loga automobilky. Další změnou jsou světlomety a LED technika. V zadní části se u kombiku téměř nic nezměnilo, a tak vypadá poměrně stejně. Jediným rozdílem jsou šikmé prolisy, které na novém modelu přibyly. Výraznější změny byly provedeny v zadní části u sedanu.

Registrační značka byla umístěna do víka kufru a také si vozidlo zasloužilo nové zadní světlomety, které dotváří ojedinělý a elegantní design. Škoda Superb je nyní pohlednější, elegantnější, ale stále stylová. Pneumatiky jsou opět stejně veliké jako u staré verze Superb. A ke změně rozměrům také nedošlo.

Interiér je stále prostorný a vozidlo je opatřeno novým volantem a novou řadicí pákou. V přední části zůstala multimediální výbava a téměř nic jiného se v interiéru nezměnilo. Sledujte auto blog a jeho novinky. Můžete tak mít přehled o všem, co se ve světě automobilů šustne.

Sdílet článek