sxc_postele_824413_15086778

Problém s erekcí často ničí vztah

Ve vztahu byste měli být spokojeni po všech stránkách – komunikaci, toleranci, ale i sexuálně. I když se to možná nezdá, tak pravidelný sex má nezastupitelné místo v každém spokojeném manželství. Bez pravidelného sexu se manželství či partnerský vztah brzy rozpadne, dva lidé si přestanou rozumět. Pokud je chyba ve vás a trápí vás problém s erekcí, svěřte se i své partnerce. Jak jsme uvedli na začátku, vztah je i o komunikaci. Problém s erekcí trápí spoustu mužů, ale většina z nich se za tento problém stydí, a tak se své partnerce ani nepřiznají a raději nechávají vztah krachovat. Není se čeho bát, vaše manželka či přítelkyně problém s erekcí pochopí a bude vám pomáhat hledat vhodné řešení.

Erektan zkvalitní sexuální život

Když vás trápí problém s erekcí, vyzkoušejte erektan, doplněk stravy, jehož cílem je zkvalitnění sexuálního života. Erektan slouží k dokonalé stimulaci a kvalitní erekci. V současné době je erektan k dostání ve třech variantách. Erektan 400 mg je určen pro rychlé zkvalitnění erekce a užívá se pár hodin před sexem. Erektan ManLong je bylinný doplněk stravy určen k dlouhodobému užívání, jehož výsledky se projeví už po několika týdnech. A posledním výrobkem je lubrikační gel, který zlepší váš sex.

Impotence – nic, za co byste se museli stydět

Impotence je nejčastější mužská sexuální porucha. Nedostatečná tuhost mužského pohlavního údu trápí spoustu mužů, ale můžeme říct, že dnes impotence není nic, za co byste se měli stydět. Nejméně jednou se se selháním setká naprostá většina mužů. Není to nic neobvyklého, ani nenormálního. Avšak někteří muži mají tyto problémy časté. Impotence neboli erektilní dysfunkce, je definována jako neschopnost dosáhnout či udržet dostatečné ztopoření údu. Ale dnes můžete vyzrát i nad impotencí, stačí si zakoupit doplněk stravy Erektan.

Sdílet článek