sxc_podlahy_1291167_20811388

Hledáte dárky pro ženy? Máme pro vás tipy.

Chcete pro svou manželku originální dárek, který ji nadchne, překvapí a potěší? Zapomeňte na tradiční dárky, jako je kytice či parfém, ale zaměřte se na jedinečné dárky pro ženy v podobě zážitků. Dnes se zážitky rozděleny na dvě hlavní kategorie – adrenalinové a relaxační. Ne všechny ženy preferují adrenalin. Dárky pro ženy volte na základě toho, co má vaše manželka, kamarádka, milenka, babička či maminka skutečně ráda. Jestliže holduje odpočinku, můžete zakoupit jako dárek víkendový pobyt v lázních. Pokud je ale žena akční povahy, volte dárky pro ženy z kategorie extrémních sportů.

Tandemový seskok padákem

Jestliže tedy volíte dárek z kategorie adrenalinových zážitků, pak vás nadchne tandemový seskok padákem. Dnes je tandemový seskok padákem velmi oblíbený. Uskutečňuje se z výšky 4 000 metrů. Otevřou se dveře letounu a ženě nic nebrání, aby vyskočila, užívala si volného pádu a jedinečných pocitů. Tandemový seskok padákem je vhodný pro všechny věkové kategorie a zejména pro ženy preferující adrenalin, akčnost a mnohdy i extrémnost. Jestliže se vám zdá tandemový seskok padákem jako dárek pro vaši ženu málo, můžete zakoupit seskok padákem, v jehož přítomnosti není tandem pilot.

Let stíhačkou pro náročné ženy

Některé ženy jsou skutečně náročné a na originalitě si rozhodně potrpí. Pro takové ženy je připraven zážitek, jako je let stíhačkou.  Kdo by to byl řekl, že let stíhačkou nějakou ženu nadchne. Ale věřte, že takový dárek skutečně potěší. A můžeme říct, že „potěšit“ je slabé slovo. Let stíhačkou odnese ženu od všech starostí a povinností a dodá jí jedinečné zážitky, na které se prostě nezapomíná. Možná byste řekli, že let stíhačkou se hodí spíše pro muže, ale zkuste takový dárek zakoupit své ženě a uvidíte tu radost a překvapení v očích.

Sdílet článek