Tandemový seskok z výšky 4 000 metrů

Chcete zažít něco neobyčejného? V hloubi duše již dlouho toužíte po dávce adrenalinu? Vyzkoušejte tandemový seskok, který je uskutečňován z výšky 4 000 metrů. Tandemový seskok doslova prolije tělo adrenalinem. Jakmile vyskočíte z letounu, budete si užívat volného pádu rychlostí až 200 km/hod. Nepopsatelné pocity, extáze, nezapomenutelné vzpomínky – tak bychom mohli tandemový seskok charakterizovat. Dát si na záda batoh s padákem, vyskočit z neuvěřitelné výšky a užívat si něčeho slovy nepopsatelného. Tandem pilot, s nímž vyskočíte z letounu, ve správné chvíli otevře padák, a pak si budete užívat pomalého klesání k zemi.

Vyhlídkové lety pro chvíle odpočinku

Jestliže vás adrenalin neláká, ale spíše chcete ve výškách odpočívat a užívat si pohledu na zemi z ptačí perspektivy, poslouží vám vyhlídkové lety, které jsou uskutečňovány v letounu. Vyhlídkové lety můžete podstoupit buď sami, užívat si jedinečné krásy výšek, nebo se svými přáteli a dopřát si tak pohodové odpoledne v kruhu svých blízkým. Vyhlídkové lety vám umožní zhlédnout vaše město a daleké okolí z neuvěřitelné výšky. Budete uneseni od rušného města, svých povinností a starostí. Ve výškách si pročistíte hlavu a vyhlídkové lety vás přivedou na zcela jiné myšlenky. Nyní máte jedinečnou šanci si zakoupit vyhlídkové lety za skvělou cenu.

Zážitky jako originální dárky

Zážitky však můžete kupovat pro uspokojení nejen svých potřeb, ale jedná se i o originální dárky, které mnohdy přesahují lidskou fantazii. Originální dárky v podobě zážitků nadchnou milovníky adrenalinu, ale i odpočinku. Svému blízkému můžete dopřát bungee jumping, nebo jízdu na vodních lyžích. Muži ocení jízdu Ferrari či let stíhačkou. Pro ženy jsou připraveny originální dárky v podobě víkendových pobytů v lázních, poukazů k profesionálnímu kadeřníkovi či na čokoládovou masáž.

Sdílet článek