calculator-385506_640

Pokukujete po investicích? Známe jednu z nejoblíbenějších příležitostí

V posledních letech se konečně začíná pomalu a jistě zlepšovat finanční gramotnost průměrných Čechů. V dnešní době už nevnímají lidé investice jako podvod, ale spíše jako zajímavou příležitost k postupnému zhodnocení úspor. I přesto však musíte být opatrní a zvolit dobře. Jaká možnost stojí za to?

Spousta variant

V současnosti existuje celá řada nejrůznějších produktů, které se od sebe liší v míře rizika, ročním procentuálním zhodnocení, podmínkách i dalších benefitech. Určitě vám nemůžeme jen tak říct, která z nich je pro vás ideální. Každý z nás je přece jen nastavený jinak a baví nás odlišné záležitosti.

Někdo preferuje akcie, jiný investování do zlata, zatímco mnoho konzervativních investorů volí třeba zajištěné úvěry do nemovitostí. Právě poslední zmíněná oblast poskytuje poměrně zajímavé podmínky, nízkou míru rizika a pěkné roční zhodnocení. Přitom se nejedná o nic složitého. Ba právě naopak.

Bondster

V tomto ohledu se mezi špičku na tuzemském trhu řadí aplikace Bondster, jež nabízí svým uživatelům stovky různých příležitostí zajištěných úvěrů. Budete se moci podílet na investicích do bytových domů, kanceláří, hal, restaurací i dalších druhů nemovitostí. Bohatě vám k tomu postačí několik stovek korun, takže nemusíte disponovat miliony. A průměrné roční zhodnocení uživatelů? Okolo 14 %.

Z dlouhodobého hlediska je samozřejmě vhodné používat složené úročení kalkulačka, jelikož vaše investice bude postupem času nabývat. Bojíte se kdovíjakých složitostí? Ihned po přihlášení do zmíněné platformy vás potěší opravdová jednoduchost, díky níž si vše zvládnete spravovat sami. Vše funguje na základě několika málo kliknutí myši.

Na stránkách Bondster zároveň najdete desítky zajímavých článků, které vám poradí a nasměrují vás správným směrem.

Sdílet článek