vape

Elektronické cigarety dokáží oslovit i náruživé zastánce klasiky

Kouření se snaží vlády mnoha zemí zcela vymýtit a není se co divit, jelikož se jedná o velmi nezdravý zlozvyk, který zásadním způsobem zaměstnává všechna zdravotnictví na světě. Milovníci tabáku totiž obvykle trpí různými chronickými chorobami.

Ideální je tak nekouřit vůbec, ovšem když už si člověk nemůže pomoci, měl by dát přednost místo klasického kuřiva modernější elektronické alternativě.

Bez dehtu a dalších škodlivin

Cigarety jsou tak nebezpečné hlavně kvůli hoření tabáku, během něhož se prostřednictvím dýmu distribuují do kuřákových plic a blízkého okolí různé toxické látky typu benzen či dehet. Tyto látky dokáží během dlouhodobého užívání poškodit nejen průdušky a plíce, ale víceméně celý organismus.

S elektronickými cigaretami dostává člověk do těla pouze nikotin, který samozřejmě také není zdravý, avšak další toxiny už ne. Elektronické cigarety totiž vůbec nepotřebují tabák. Používají speciální náplně, jež se nezapalují, ale jen zahřívají.

Vapování i na veřejných místech

Kouření je dnes velkou částí lidstva považováno za něco neslušného, hlavně tedy na veřejnosti. Je to docela logické, jelikož i člověk, který stojí vedle kuřáka se zapálenou cigaretou, hned načichne. Zároveň však i pasivně kouří, což také může vést ke vzniku mnoha chorob. I z toho důvodu jsou už na mnoha veřejných místech cigarety zakázány.

Vapovat se na druhou stranu může skoro všude, snad jen vyjma kin, divadel a MHD. Kouř z elektronických cigaret totiž okolí neškodí, a navíc ani nesmrdí. Naopak, často má tento dým příjemné aroma.

Jednorázové verze

Každý kuřák může přejít k elektronickým cigaretám, nejde o nic složitého. Důvodů k tomu existuje více než dost. Dobrou zprávou je, že už není potřeba kupovat si klasickou drahou elektronku.

Jednorázové HQD elektronické cigarety jsou daleko levnější. Stojí podobné peníze jako krabička klasického kuřiva a nabízí i obdobný počet potáhnutí. Kdo má zájem si elektronické kuřivo vyzkoušet, měl by navštívit e-shop HQD.

Sdílet článek