iphone

Máte závislost na produktech Apple? A víte, kde je nechat opravit?

S firmou Apple je to jako s tetováním. Pořídíte si první kousek, zjistíte, jak je to úžasné a netrvá dlouho a jdete do dalšího. Znáte to? Vlastníte i vy několik produktů značky Apple a už pokukujete po dalším? Většina lidí si jako první pořídí iPhone, nebo ho získá v práci jako služební telefon. Za chvíli už se pyšní skvělými hodinkami Apple Watch. Ty totiž patří v současné době mezi jedny z nejoblíbenějších produktů Apple. Díky nim máte ve chviličce přehled o všem, co potřebujete vědět.

Kvalita neznamená stoprocentní nerozbitnost

Produkty společnosti Apple jsou velmi kvalitní a to se také odráží na jejich ceně. Každý z nás si proto tyto “chytré věcičky” náležitě hlídá a pečuje o ně. Může se ale přesto stát, že se rozbijí. 

Například hodinky, které neustále nosíme na ruce, jsou vystaveny možnosti rozbití nejvíce. Můžeme s nimi omylem někde praštit, do něčeho narazit, mohou nám při sundávání spadnout na zem a podobně. V takovém případě nejčastěji dojde k rozbití krycího sklíčka nebo displeje. Nemusí to však jít ruku v ruce a rozbité sklo ještě neznamená nutnou výměnu displeje, pokud Apple Watch fungují správně dál.

Víte na koho se obrátit, pokud se vám rozbije sklo nebo displej?

Určitě je třeba vyhledat takový servis, který se na opravu a výměnu komponentů produktů Apple specializuje. Výměna skla Apple Watch u odborníků může být otázka chvilky a děje se tak i na počkání. Na Praze 5 sídlí společnost Mirotel, který se zabývá právě opravou a servisem Apple Watch. 

Pokud chytré hodinky Apple vlastníte, rozhodně se vám bude hodit odkaz na displeje Apple Watch – výměna

S čím vším mohou ještě pomoci? Kromě opravy a výměny skla či displeje je to výměna baterie, kabelů displeje, oprava zapínacího tlačítka nebo mikrofonu. Může se vám rozbít také dobíjení nebo korunka. I v tom případě vám tady zaručí stoprocentně odborný servis.

Sdílet článek