Audiovector

Hi-Fi elektronika: AVCenter.cz vás nezklame

Za chvíli na dveře zaklepou Vánoce a zeptají se, jestli jste na ně připraveni. Nejen máte-li napečené cukroví a uklizený byt, ale také jestli jste nezapomněli na dárky pro své nejbližší. I když byly obchody po dlouhou dobu zavřené, nic nebrání v nakupování přes internet. Takto lze pořídit třeba i Hi-Fi elektroniku.

SONER FABER PRO MILOVNÍKY KVALITNÍHO POSLECHU HUDBY

Čím uděláte radost svému pubertálnímu synovi? Pravděpodobně to bude nejnovějším modelem smartphonu se známým logem v podobě nakousnutého jablka, ale možná se zavděčíte také moderními reproduktory Sonus faber. Ostatně jedná se o dárek vhodný také pro přítele nebo manžela, pro něhož je kvalitní poslech hudby příjemnou odpočinkovou aktivitou, u níž čerpá nové síly. Tyto reproduktory i přes svůj malý objem překvapí silnou dynamikou a schopností zahrát i velmi hluboké basy. Jsou tak ideální pro domácí kino.

DÁNSKÝ AUDIOVECTOR PRO NÁROČNÉ 

Každý, kdo poslouchá hudbu, vám potvrdí, jak moc důležité jsou kvalitní reproduktory. Na nich hlavně záleží, jaký hudební zážitek si z poslechu odnesete. Dánský výrobce reprosoustav Audiovector své práci rozumí, což fandové do hudby umí ocenit. Na trh uvádí nejaktuálnější produkt – sérii R. Její důležitou vlastností je zejména velikost. Reproduktory lze použít i v místnostech s průměrnými rozměry. Nové jsou třeba membrány, jež zlepšují zvukové scény. 

Dánská společnost zůstává věrná své vizi, přinášet spotřebitelům stále lepší reprosoustavy. Zakládá si také na jejich designu, ani zde neponechává nic náhodě. V nabídce je povrchová úprava Italian Walnut, African Rosewood Satin White nebo Black Ash. Díky tomu je možné reproduktor snadno přizpůsobit vzhledu interiéru.

A kde můžete zmíněné výrobky zakoupit? AVcenter.cz je studio v Praze se showroomem, kde si lze produkty osobně prohlédnout. Objednat je však je možné i prostřednictvím internetového obchodu, který nabízí bohatý výběr a solidní ceny s rychlou dostupností zboží.

Sdílet článek