Florbalové brankářské chrániče

Sportovní vybavení: Tip na zajímavý vánoční dárek pro nadšeného sportovce

Koronavirová pandemie sice pozastavila sportovní akce a práci sportovních klubů nebo kroužků pro mládež, ale blíží se doba, kdy opět bude možné se oblíbené sportovní aktivitě věnovat. A protože jsou za dveřmi i Vánoce a s nimi obdarovávání nejbližších dárky, máme pro vás některé tipy, jimiž můžete udělat pod stromečkem radost.

Florbalové brankářské chrániče

Sportovních činností existuje celá řada, takže si tu nejlepší může vybrat každý. Někomu učaroval fotbal, jiný miluje tenis a někdo raději usedne za stůl před šachovnici a potrénuje mozkové závity. Ke vděčným sportům, jimž se věnují mladí i dospělí, patří florbal. Není třeba ho hrát jen na soutěžní úrovni. Jedná se o společenský halový sport, který si můžete zahrát třeba jen se svými přáteli pro radost z pohybu. Jestliže se však váš potomek věnuje florbalu aktivně ve svém sportovním klubu, možná se mu budou hodit nové florbalové brankářské chrániče. Florbal je poměrně tvrdá hra a je třeba si při ní chránit citlivé části těla. Chrániče značky Jadberg se dokonale přizpůsobí tělu, jsou pohodlné a praktické, protože tlumí velmi dobře všechny nárazy.

Basketbalové dresy

Také basketbal patří mezi oblíbené sportovní činnosti, zvláště tedy pro toho, kdo má rád kolektivní hry. Základem hry je umění práce s míčem a dokonalá muška. Ovšem nezanedbatelný význam mají také praktické basketbalové dresy. Musejí být pohodlné, aby o nich hráči ani nevěděli. Pokud se zajímáte, kterou značku dresu zvolit, můžete se podívat na Jadberg, jež nabízí celou řadu variant v nejrůznějším provedení a barvách. I dres se může pod vánočním stromkem objevit jako příjemné překvapení pro nadšeného basketbalistu. Dresy jsou vyráběné ze 100% polyesteru, který výborně odvádí pot od těla. Splňují nároky hráčů na praktický oděv, v němž mohou podávat ty nejlepší sportovní výkony.

Sdílet článek