autopotahy na míru

Vánoční dárky pro řidiče

Chybí vám ještě poslední vánoční dárky nebo jste s jejich nákupem ještě ani nezačali? Přemýšlíte, co letos vybrat, abyste nemuseli do obchodu, ale přitom měli jistotu, že se trefíte? Máme pro vás tip na skvělý dárek pro řidiče a pozor i pro ženy řidičky.

Jak oživit interiér vozu?

Každému řidiči a ženám zejména záleží na tom, aby se ve svém vozidle cítil pohodlně. Pro řadu z nich je auto tak trochu druhým domovem, když v něm tráví denně řadu hodin. Stejně jako si zvelebujeme bydlení, můžeme si podle našich představ přizpůsobit také interiér vozu. Ti zručnější si mohou zabudovat světelné pásky nebo alespoň barevné lišty, ti méně zruční nebo také méně nároční si mohou pořídit nové autokoberečky nebo autopotahy. A právě tyto dvě věci jsou ideální volbou, pokud potřebujete sehnat dárek pro řidiče. Koupi nových autopotahů je možná vhodné prodiskutovat s majitelem, ne každý je autopotahům nakloněn a dává raději přednost původnímu vzhledu sedaček, ale v případě autokoberečků máte takříkajíc jistotu, že dříve nebo později své uplatnění najdou. Při časté jízdě totiž dochází k postupnému opotřebení a výjimkou není ani proděravění textilních koberečků. Nové koberečky navíc můžete nechat personalizovat. Drobným detailem je obšití v barvě vozu, výraznějším pak vyšití loga, jména řidiče nebo jména vozu.

Autopotahy a autokoberce hezky tón v tónu

Pokud se rozhodnete pro nákup autokoberců, pak by vás mohly zaujmout stránky www.vopi.cz/autokoberce/. Kromě běžných univerzálních autokoberců, které koupíte kdekoliv zde seženete také koberce na míru – tedy takové, které přesně odpovídají modelu vozu. Navíc je zde také možnost nákupní košík doplnit autopotahy na míru, které si můžete vybrat ve stejném barevném provedení jako autokoberce. Nové autokoberce a autopotahy jsou nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak proměnit interiér vozu, na kterém jsou znát roky používání, k nepoznání.

Sdílet článek