elf

Elektronické cigarety mohou kuřákům pomoci s odvykáním

Každý kuřák asi moc dobře ví, že jeho koníček mu příliš neprospívá. Cigarety jsou nejen drahé, ale zároveň také nebezpečné.

Není tudíž divu, že se mnoho lidí snaží se svou závislosti bojovat, nicméně bez odborné pomoci jde o velmi náročnou záležitost. Hodně v tom mohou být nápomocné elektronické cigarety.

Nejsou tak škodlivé

Kouření nepatří mezi koníčky, které by se zrovna daly doporučit. Milovníci tabáku mají totiž již po několika měsících kouření poničené průdušky i plíce. Na vině jsou jedy typu dehet, které dokáží organismu pořádně zavařit.

Tento typ látek vzniká hořením tabáku. A z toho důvodu je elektronické kuřivo mnohem bezpečnější. Při vapování totiž k žádnému hoření nedochází, protože během něj nedochází ke tvorbě dehtu a dalších škodlivých látek.

Vapovat jde skoro na každém rohu

Pár let zpátky se v mnoha restauracích a hospodách nedalo přes silný cigaretový a doutníkový kouř dohlédnout na druhý konec.

Toto už dnes neplatí. Zákaz kouření a v restauračních zařízeních platí již nějaký ten pátek, což samozřejmě mnohé kuřáky dost irituje. Musí si totiž chodit doplňovat dávku nikotinu ven. Hlavně v zimních měsících nejde o nic záviděníhodného.

Na druhou stranu užívání e-cigaret je v hospodách dodnes povoleno a nezdá se, že by se na tom mělo v dohledné době něco změnit. I to je další dobrý důvod, proč přesedlat na elektronické kuřivo.

Jak skoncovat s kouřením?

Je spousta kuřáků, kteří nakonec dali přednost elektronickým variantám. Ty se však dají využít i k úplnému ukončení kouření, potažmo vapování. K tomuto účelu jsou ideální hlavně jednorázové elektronické cigarety Elfbar.

Na rozdíl od modelů s vyměnitelnými náplněmi jednorázové elektronické cigarety Elfbar nestojí raketu a dají se kdykoliv vypnout, aniž by docházelo ke zbytečnému plýtvání jako v případě típání běžného kuřiva. Díky tomu lze snadno snižovat množství vdechnutého nikotinu až na úplnou nulu.

Sdílet článek