myčka aut

Dárek pro řidiče na poslední chvíli

Lámete si hlavu s vánočními dárky na poslední chvíli? Nechce se vám do obchodů a přitom víte, že objednávka z e-shopu zřejmě nebude doručena včas? V takových chvílích přichází řada na oblíbené dárkové poukazy. Ty seženete i na poslední chvíli a v případě, že je vámi vybraný obchod nenabízí, můžete být kreativní a poukaz vytvořit sami.

Dárkové poukazy pro řidiče

Vybrat dárkový poukaz pro ženu je hračka, ale co pro muže a co víc – jak vybrat vhodný dárkový poukaz pro muže? Máme pro vás tip. Každý řidič jistě ocení, když se mu o jeho motorového miláčka někdo pečlivě postará. Pro řidiče bývá často velmi frustrující, když jezdí ve špinavém autě, protože, co si budeme povídat, přece jen je vzhled vozu vizitkou každého řidiče. I ten nejvíce povrchní řidič dříve či později navštíví myčku aut. Existují tři skupiny majitelů vozů, kteří se dělí podle toho, jakou formu nebo lépe řečeno způsob čištění preferují.

Jaký typ automyčky vybrat?

Členové první skupiny jsou do jisté míry pohodlní a je jim vlastně jedno, co se s jejich vozem během čištění děje. Ti s klidným svědomím zamíří do automatické kartáčové myčky a za 10 minut mají svůj vůz čistý a lesknoucí se. Druhá skupina preferuje bezkontaktní mytí, aby ochránili lak svého vozu. Hledají bezkontaktní automyčky s co nejlepšími službami. Skvělou volbou jsou samoobslužné bezkontaktní automyčky – bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/. Poslední skupina chce dopřát svému vozu maximální pohodlí. Tím bezesporu je profesionální ruční mytí vozu. Cena této služby odpovídá kvalitě a řidič, si musí za hýčkání svého vozu náležitě připlatit.

Naším tipem tedy může být jediná věc. Darujte řidiči či řidičce dárkový poukaz na mytí jeho vozu. Možností je spousta. Od poukazu na profesionální ruční mytí vozu až po poukaz na nabití kreditu do bezkontaktní myčky aut, který může obdarovaný řidič postupně čerpat a využívat při mytí svého vozu. Myčka aut je zárukou, že vámi vybraný dárek nezůstane ležet v koutě.

Sdílet článek