Praha 6 elektrikář

Máte už číslo na pražskou nonstop elektro pohotovost? Měli byste!

Tak jako máme všichni číslo na sanitku, policii či taxi, měli bychom mít v dnešní době číslo i na spolehlivého elektrikáře. Pokud se totiž u vás doma nebo v práci stane nějaký problém s elektroinstalací, sami si určitě neporadíte.

Elektrikář je velmi důležité řemeslo a sofistikovaná práce. Dobří elektrikáři musí mít přehled o novinkách, které stále přibývají, a neustále si prohlubují své znalosti v oboru. Stane-li se vám malér s elektrikou nebo havárie elektřiny, je nejlepším řešením volat na tzv. elektro pohotovost, kde pracují pravidelně školení profesionálové s dlouholetou praxí.

V čem vám může pomoci elektrikář z Elektro Elefant?

Pokud bydlíte na Praze 5, přijede k vám elektrikář Praha 5. Jeho úkolem je zjistit příčinu problému a co nejrychleji odstranit poruchu. Je-li to potřeba, vymění zásuvky, jističe, svítidla i vypínače. Do portfolia jeho práce patří také například revize hromosvodů. Vyškolení elektrikáři mají k dispozici profesionální vybavení, jako jsou například termokamery. Ty dokáží rychleji a účiněji odhalit příčiny problémů v elektroinstalaci, a tím pádem ho také rychleji odstranit.

Jak postupovat při problému?

Když zjistíte poruchu, nedělejte nic jiného kromě vypnutí hlavního jističe v bytové rozvodnici. Všechna zařízení ponechejte v takovém stavu, v jakém byly v době poruchy. Ihned volejte nonstop záchrannou technickou službu. Operátoři váš problém předají elektrikáři a ten ihned vyrazí na „místo činu“. Do 60 minut bude u vás (v noci do 90 minut), situaci vyřeší a v případě poškození majetku vám kromě toho zdarma sepíše vyjádření pro pojišťovnu.

Tuto nonstop elektro pohotovost společnosti Elektro Elefant využijete i v jiných částech Prahy. Možná se právě vám bude hodit kontakt na: Praha 6 elektrikář.

Sdílet článek