dárky pro ženy

Neopakovatelná příležitost k požádání partnerky o ruku

Rád byste po dlouholetém vztahu požádal Vaši přítelkyni o ruku a hledáte k tomu nevšední místo? Existuje nespočet originálních míst, kde můžete Vaši drahou polovičku požádat o ruku. Milovníci adrenalinu mohou zvolit žádost při seskoku padákem, při potápění pod vodou nebo třeba během bungee jumpingu. Jedinečnou příležitost k tomuto životnímu kroku poskytují také vyhlídkové lety.

Prožijte omamný pocit z létání

Možná jste si již někdy dříve sami pro sebe říkali, jaké by to bylo lítat volně jako pták. Ačkoliv člověku nenarostla křídla, můžete právě díky vyhlídkovým letům tento dech beroucí zážitek prožít na vlastní kůži. Během vyhlídkových letů se budete vznášet nad krajinou a kochat se z výšky krásami České republiky. Proletět se budete moci nad místy, která jsou Vám velmi dobře známá i nad těmi, která jste doposud neměli možnost navštívit. V portfoliu společnosti Firma na zážitky najdete hned několik typů na vyhlídkové lety. Rovněž dárky pro ženy koupené u Firmy na zážitky jsou velmi oblíbené.

Kde požádat Vaši přítelkyni o ruku?

K životnímu kroku se můžete odhodlat během letu americkým letounem, vrtulníkem nebo větroněm. Jako stvořený je pro tyto okamžiky let balónem. Poukázku na let balónem můžete již dnes koupit zde www.firmanazazitky.cz/let-balonem-2. Romantickou atmosféru navodí už jen to, že se budete s Vaší drahou polovičkou vznášet v oblacích. V nečekanou chvíli se Vaší partnerky zeptáte, zda si Vás chce vzít za manžela. Nezapomeňte při plánování také na zásnubní prstýnek a kytici jejích oblíbených kytek. V případě kladné odpovědi se dolů na zemskou pevninu vrátíte již jako zasnoubený pár. Let balónem je možný od jara do podzimu a to konkrétně od března do října.

Sdílet článek