hokejky

Tipy pro výběr správné hokejové výbavy

Patří-li hokej mezi vaše oblíbené koníčky nebo hledáte vhodné vybavení pro svého malého budoucího Jágra, vybírejte veškeré příslušenství s rozmyslem. Na trhu najdete nepřeberné množství hokejového vybavení různých značek a cen. Jestliže ale chcete vsadit na kvalitu a užít si hru v komfortním oděvu a též s moderní výbavou, řiďte se několika základními radami, díky nimž výrazně ušetříte. Online nákupy totiž mohou ušetřit vaši peněženku díky výhodným a slevovým akcím.

Hokejka podle vaší výšky

Jako první většinu z nás napadne nákup nové hokejky. Ta musí ovšem odpovídat hned několika kritériím. Podle výšky zjistíte, jaký model vybrat, v nabídce totiž nechybí dětské hokejky, modely pro juniory, starší hráče i seniory, s nimiž hrají zejména dospělí s dostatečnými centimetry. Hokej je sám o sobě velmi tvrdý a nebezpečný sport, proto se na něj řádně vybavte. Příliš tvrdá hokejka vám způsobí otlaky či bolesti rukou, sáhnete-li po levném modelu, časem vás omrzí. U vlastností se zajímejte o zakřivení a herní vlastnosti. Mezi žádané značky patří například Bauer, což je světové jméno se zárukou spokojenosti. Nezbytnou součástí výbavy jsou suspenzor, chrániče a ochranná helma.

Brusle na všechny typy povrchů

Hokej není jen zimním tématem, kdy většina mladších chlapců dává své první góly na rybníku. V létě je velmi žádaný pozemní hokej, pro něhož je stejně důležitá volba bruslí. Číslo určujte dle své stávající velikosti, aby vás bota nikde netlačila a příjemně se nosila. Také v tomto odvětví najdete velký cenový rozptyl a pořídíte brusle za pár stovek i tisíc. Lední brusle musí rovněž perfektně sedět, proto vybírejte z ověřených značek.

Abyste se mohli radovat ze svých sportovních výkonů, je potřeba k tomu mít kromě špičkové výbavy a kvalitního příslušenství příjemné funkční prádlo. V nabídce nechybí stylové ribano s funkčními vlastnostmi od předních výrobců, díky jejichž modelům budete vždy v suchu a teple.

Sdílet článek