Půjčovna dodávek Praha

Jak se snadno přestěhovat? Půjčte si dodávku

Stěhování patří do života lidí. Málokdo vydrží žít na jednom místě řadu let, protože minimálně v počátku produktivního věku se nároky na bydlení postupně mění. Člověk si pořizuje rodinu, ta se rozrůstá a potřebuje více místa. Jak se rychle a snadno přestěhovat?

Půjčovna dodávek 

Kdo chce mít stěhování bez práce a starostí, najme si na to speciální firmu, která vše zvládne udělat sama včetně zabalení veškerých doplňků. Pochopitelně taková služba něco stojí. Pak jsou lidé, kteří rádi ušetří, protože peněz nemají nazbyt. Takoví pak hledají řešení, které bude pro ně nejvýhodnější. Pokud se nebojí práce a klidně obětují svůj volný čas ve prospěch dobré věci, mohou si půjčit automobil a přestěhovat se sami. Půjčovna dodávek Praha je pro takový případ ideálním partnerem, protože nabízí celou řadu vhodných vozů.

Jak půjčení dodávky funguje?

Nemusíte nikam chodit, protože všechno vyřídíte přes internet. V dnešní době je to již běžné. Vůz si on-line rezervujete, přitom platí, že všechny vozy jsou v kategorii do 3,5 tuny, takže na jejich řízení postačí řidičské oprávnění skupiny B. Dodávku si lze zapůjčit a vrátit v kteroukoliv denní a noční dobu na předem určeném místě. Hotovostní kauce není vyžadována. Získáte denní limit pro kilometry zdarma. Vozy jsou pojištěné, a v případě pojistné události nájemce odpovídá do výše spoluúčasti. Platit je možné převodem z účtu nebo on-line platební kartou.

Přes internet snadno a rychle

Na webových stránkách https://www.van2go.cz získáte přehled o dostupných dodávkách, které jsou momentálně k dispozici. Registrace je jednoduchá prostřednictvím registračního formuláře. Pro další zapůjčení pak už jen vkládáte svoje ID a systém automaticky vyplní vaše základní údaje. Pro místo vyzvednutí zapůjčeného vozu máte k dispozici tři možnosti v Praze 3, Praze 6 a v Praze 9. Stejně tak si můžete vybrat i místo, kde dodávku pak vrátíte. Vše je pohodlné a snadné.

Sdílet článek