E cigareta je cesta k zdravějšímu kouření

O tom, že kouření škodí lidskému zdraví, informují i samotné krabičky od cigaret. Ale na trhu se objevila e cigareta, která představuje novou cestu k zdravějšímu kouření. E cigareta nedodává do těla žádné škodlivé látky, ani nejsou plíce zatěžovány dehtem či jinými rakovinotvornými látkami, ale tělo je přitom uspokojeno dostatečnou dávkou nikotinu. E cigareta je zdravější a přínosnější pro kuřáka. Do elektronické cigarety se rozhodně vyplatí investovat, protože v budoucnu na ní poměrně dost ušetříte. Budete si kupovat pouze tekuté náplně zvané e liquid. Dnes je e cigareta poměrně žádaná a její oblíbenost neustále roste.

E liquid s mnoha příchutěmi

Základní částí elektronické cigarety je tekutá náplň e liquid, která obsahuje právě daný nikotin, žádné jiné látky. E liquid je přeměňován při kouření na páru, kterou kuřák vdechuje a vydechuje. Tento rádoby kouř není nikterak škodlivý okolí, ani nezapáchá. Elektronickou cigaretu si tak můžete „zapálit“ i v nekuřáckých prostorech. E liquid je k dostání s různou intenzitou nikotinu, kterou si volíte dle sebe, a navíc si můžete vybrat z pestré nabídky příchutí. E liquid může chutnat kokosově, čokoládově, vanilkově, tabákově, citrusově atd., možností je skutečně spoustu. Uspokojte své tělo pouze dávkou nikotinu a jinak své zdraví kouřením nezatěžujte.

Jak funguje elektronická cigareta?

Elektronická cigareta je složena z baterie, mikroprocesoru řídící celou cigaretu, atomizéru ke změně skupenství náplně, cartridge a náustku. Elektronická cigareta funguje tak, že se aktivuje po potažení atomizér. Dojde k zahřátí a následné přeměně kapalné náplně e liquid na plynnou. Elektronická cigareta pak do těla vnese pouze plynnou směs neboli páru, kterou následně kuřák vyfoukne. Pára pak působí jako skutečný dým. Rozdíl je v tom, že pára z e-cigarety není škodlivá pro okolí.

Sdílet článek