Autofólie v Brně

Změna barvy i ochrana vozidla díky speciální fólii

Proč by vás měly zajímat autofólie? Protože se jedná o užitečný prvek, jak ochránit vaše vozidlo, nebo dokonce změnit jeho vzhled. Jaké se v současné době nabízí možnosti na poli autofólií?

Fólie mění vzhled a chrání vůz

Nejen na českých silnicích se můžete zejména v případě osobních automobilů setkat s takzvanou wrapovou fólií, která snadno promění původní barvu karoserie. Škála fólií vhodných k polepu části nebo celé karoserie je velmi rozmanitá, zahrnuje například matné, lesklé, polomatné, perleťové, strukturované a mnohé další fólie. Ojedinělé rozhodně nejsou ani fólie s reklamními sděleními, neboť se jedná o oblíbený a překvapivě efektivní propagační kanál nejrůznějších firem i menších podnikatelů.

Ovšem v centru pozornosti jsou v poslední době spíše čiré fólie, které v první řadě plní zejména nedocenitelnou ochrannou funkci. Lakované části jsou jednak chráněny před drobnými oděrkami, ale stejně tak přispívají k barevné stálosti laku. Vhodné je takovým způsobem ochránit zejména více exponované části vozidla, nicméně běžné je i celkové polepení automobilu. Taková fólie není tlustší než 100-200 mikronů, což jí na účinnosti nijak neubírá.

Jaké jsou výhody polepu vozidla ochrannou fólií?

· Nemění se barva vozu, polep je téměř neviditelný.

· Poskytuje účinnou ochranu před poškozením odletujícími kamínky.

· Chrání vozidlo před menšími oděrkami vzniklými například při nakládání věcí do vozidla, na parkovišti apod.

· Lak vozidla je chráněn před oleji, asfaltem a v zimním období také před působením soli.

Jak je vidět, možnosti polepu vozidel jsou velmi široké. Autofólie v Brně a širokém okolí nabízí společnost SunPro. Oblíbené je pro autoskla tónování, které zajišťuje mnohem větším komfort zejména při delším cestování.

Sdílet článek