seskoky padákem

Vzhůru do oblak – lety balónem z vašeho města

Čeká vás významné jubileum a chcete si život pořádně okořenit dávkou adrenalinu? Hledáte ideální dárek pro kolegu z práce, nejlepšího přítele nebo partnera, který touží celý život otestovat pocit, kdy ztrácí pevnou půdu pod nohama? Nebo jen patříte mezi milovníky nebezpečí a ve vzduchu se cítíte více doma? Ať už patříte do kterékoliv kategorie, vyměňte procházky po městě za pořádnou a zároveň bezpečnou akci ve vzduchu. Nabídka na https://www.leteckezazitky.cz/ vám učaruje více než 300 leteckými dárky z celé republiky. Jak by se vám líbil třeba let balónem, otestování dovedností na simulátoru, řízení vrtulníků, popřípadě seskoky padákem?

Tandemové seskoky jsou hit!

Seskok padákem znamená neopakovatelný volný pád s jistotou bezpečného přistání. Stačí si pro svůj zážitek vybrat profesionální společnost, například Leteckézážitky.cz, která organizuje tandemové seskoky z celé republiky. Tandemový seskok sice trvá asi deset minut, přičemž volný pád si užijete celých 40 sekund, na vybraném letišti ale strávíte nejméně hodinu. Čeká vás totiž krátké seznámení, převlékání do speciální kombinézy a stoupání letadlem do potřebné výšky. Jakmile ucítíte volný pád, získáte asi deset minut klesání na zem na padáku, což vám umožní vzpamatovat se z adrenalinového skoku a zároveň se kochat krajinou.

Neopomíjejte zdravotní rizika

Tandemový seskok je vhodný pro všechny zdravé osoby o maximální váze 120 kilogramů. Lidé s vyšší hmotností musí individuálně váhový limit doplatit. Zoufat nemusí ani lidé nosící dioptrické brýle. Díky zapůjčení speciálních brýlí si užijí úchvatné výhledy. Máte-li doma malého kaskadéra, s vaším souhlasem může skákat odvážné dítko již od osmi let, přičemž horní věková hranice není limitována. S lékařem byste se měli před skokem poradit v případě, že trpíte kardiovaskulárními obtížemi nebo patříte do skupiny diabetiků. Rozhodně se ale vyplatí alespoň jednou za život skočit volným pádem a cítit se alespoň na chvíli jako pták bez hranic.

Sdílet článek