Poznavací zájezd

Vyrazte za poznáním, aneb doba přeje zvědavcům

Už vás nebaví svých 14 dní zaslouženého odpočinku vyplýtvat pouze na lenošení na přeplněné pláži, v hotelu či snad doma na zahradě? Toužíte po něčem novém, jedinečném? Chcete si užít pořádné dobrodružství? Rádi byste se seznámili s novými kulturami a třeba cizokrajným kuchařským uměním? Nic není nemožné! Stačí jen vybrat zkušené a znalé průvodce, kteří vás seznámí s místy, kam se běžně turisté nepodívají, a řeknou vám zajímavá fakta, se kterými operují na základě svých vlastních zkušeností.

Neopakovatelná dovolená kdekoliv na světě

Ať toužíte po projížďce na gondole romantickými Benátkami, výšlapu na sopku, procházkou po historickém městě či snad ochutnávání vyhlášených specialit, celý svět je vám nakloněn. Na každém z kontinentů na vás čekají neopakovatelné zážitky a dobrodružství, o nichž budete ještě dlouho mluvit. Poznávací zájezd vás naláká na královská města dálného východu, exotické země, tajuplná místa i ostrovy, kde se zastavil čas. Záleží pouze na vás, kam se chcete podívat, co toužíte vyzkoušet a jaké máte finanční možnosti. Navíc lze poznání míchat s odpočinkovými aktivitami a užít si tak dovolenou na maximum bez limitů. Vyberte si z široké nabídky zájezd přesně pro vás, vaše časové i fyzické možnosti a cestujte!

Akční ceny a speciální nabídky

Podzim doslova vybízí k cestování a poznávání krás v pulsujících metropolích, kde jsou na každém rohu malé, útulné kavárničky a výhledy na historické stavby a památky. Představte si, jak si užíváte adventní zájezd s ochutnávkami těch pravých vánočních dobrot a u toho usrkáváte horký punč či svařák. Díky parádním cenám, akcím a slevám můžete svým blízkým pod stromeček nadělit třeba prodloužený víkend v romantickém městě anebo luxusní dovolenou na snovém místě. Vyberte si svůj zájezd s turistikou, exotické poznání, lyžování ve vyhlášených střediscích, pobyt u moře anebo termální lázně a okružní plavby lodí – vše na jednom místě od profesionálního partnera s pevnou zákaznickou základnou.

Sdílet článek