pánská trička

Vojenské akcenty na pánských tričkách – podívejte se na naše návrhy

Co vévodí pánskému šatníku? Jsou to nepochybně bavlněná trička, která jsou pohodlným oděvem nejen ve volném čase. S vhodnými doplňky je možné je nosit také do zaměstnání, kde není předepsán přísný dress code. Jaké možnosti se vám nabízejí?

Proč je tričko tolik oblíbeným kouskem v šatníku?

Ve volném čase nechtějí být pánové svazovaní nepohodlným oděvem, kterého si možná užijí ve své práci více než dost, když musejí chodit oblečeni v kvalitním obleku. Ten také pochopitelně vyžaduje určitou úroveň vystupování. S tričkem je naopak spojena volnost a svoboda, kterou lze navíc vyjádřit i potiskem. Trička bez potisku však lze vzít s klidem i do zaměstnání a doplnit tenkým svetrem s výstřihem do véčka nebo sportovním sakem a džíny. Tento outfit sedí snad každému muži.

V létě je tričko praktickým kouskem oděvu i při sportu a všechno volnočasových aktivitách, zvláště, je-li vyrobené z funkčních materiálů. Pánové tako mohou mít jistotu, že když se během zapotí, tričko mít propocené nebudou. Pro běžné každodenní nošení jsou ideální trička z bavlny, pohodlně se ovšem nosí i ty z polyesteru.

Jaká je nabídka pánských triček na trhu?

Protože se trička stala nezbytnou součástí šatníku moderního muže, v obchodech je najdete ve všech možným barevných kombinacích. Pochopitelně, že i v nejoblíbenějších barvách, jakými jsou černá a bílá. Vedle nich ale pánové mohou zazářit v zelené, žluté, červené, modré nebo hnědé barvě. Pánský šatník by měl obsahovat trička různých barev, aby bylo možné vytvořit outfit na každý den a přitom se neopakovat. V nabídce na https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panska-tricka-816.html najdete trička s krátký i dlouhým rukávem stejně jako modely bez rukávů. Těm sluší zejména vyrýsované svaly a atletická postava. 

Army styl

Nesmrtelným trendem je army neboli military styl, který si oblíbila spousta lidí po celém světě. Jeho typickým znakem je maskáčový vzor, který ale nemusí být klasicky jen v zelené a hnědé barvě. Někdo chodí v maskáči oblečený od hlavy až po paty, jinému stačí si pořídit maskáčové tričko a bude spokojený. Bolf.cz má ve svém sortimentu i takové vzory, a to hned v několik barevných odstínech. Obvyklá army zelená může být pro někoho nutná a raději dá přednost ostřejší oranžové nebo jemnější bledě modré. Dobře vypadá i královská modrá v military stylu.

Maskáčový vzor je použit nejen na celé tričko, ale také pouze ve formě nápisu na jeho přední části. Takový model si možná vybere muž, který dává přednost atraktivnímu a nápaditému designu. Některá trička s celomaskáčovým vzorem doplňuje i textový potisk. Lze si vybírat mezi modely s krátký rukávem i bez něho, který se hodí především do horkých letních dnů, kdy každá látka na těle navíc může být na obtíž. Zajímavě vypadá maskáčový kousek s regulovatelnou kapucí, který je vyrobený ze stoprocentní bavlny. Tento materiál výborně saje pot a je příjemný i pro citlivější pokožky se sklonem k ekzémům. Designovým prvkem je do boku všitý zip, jenž funguje jako ozdoba. K dispozici jsou tato trička v obvyklých velikostech S, M, L a XL.

Jak si vybrat správnou velikost pánského trička

Při nákupu oblečení v internetovém obchodě je velmi důležité dobře zvolit velikost. K tomu slouží tabulky velikostí výrobce, v nichž jsou přesně popsány jednotlivé rozměry trička. Orientovat byste se měli podle obvodu pasu a také dle délky těla. Tyto údaje lze změřit přímo na sobě, nebo si vzít za vzor tričko, které vám padne jako ulité, a podle jeho rozměrů se pak rozhodovat mezi jednotlivými velikostmi. Chcete-li tričko volnější, vybírejte větší velikost, u které ale musíte počítat s tím, že bude i delší. Pánové s atletickou postavou však obvykle volí trička vypasovaná.

Sdílet článek