3D tisk zlín

Víte, jak funguje 3D tisk?

3D tisk znamená naprostou revoluci v tisku obecně, stejně tak s sebou přináší nové možnosti využití. Tato aditivní výroba je procesem tvorby třídimenzionálních pevných objektů z digitálního souboru. Takže si stačí jen vybrat, co chcete nechat ve 3D rozměru vytisknout, zaslat návrh modelu ve formátech STL, OBJ nebo AMF a těšit se na výsledek! Zoufat nemusíte ani v případě, že 3D model nemáte a disponujete pouze technickými výkresy. I ty se dají překreslit do 3D podoby a jestliže nemáte ani výkres s technickým vyznačením, jednoduše si domluvte svou představu.

Specialisté ve Zlíně

3D tisk Zlín využívá nejmodernější dostupnou metodu tisku, kdy se tiskem vytváří jednotlivé vrstvy při tavení plastového materiálu. Oproti klasickému obrábění je rozdíl zejména v tom, že se materiál přidává a odpadový materiál vznikající při výrobě je minimální. 3D tisk zakázkový – Zlín patří mezi odborníky, protože dokáže vyrábět drobné výrobky velikosti několika milimetrů až po několik centimetrů měřící objekty. Díky tomu pracují na prototypech i sériové výrobě, již velmi hojně využívají firmy. Cenu zakázek počítají dle simulace podle prvotního zadání. Díky tomu tisk ve Zlíně přesně ví, jaká bude jeho podoba a může připravit atraktivní cenovou kalkulaci a další potřebné specifikace. Jakmile vám přijde podoba vašeho modelového návrhu, oboustranně si tisk odsouhlasíte, stačí už jen zaplatit zálohu a těšit se z 3D tiskařského umění!

Zaslání je samozřejmostí

Pokud si nevíte rady, obraťte se přímo na odborníky s letitou praxí ve Zlíně. Tady vznikají zakázky pro celou Českou republiku i Slovensko, kam samozřejmě hotové 3D tisky odesílají. Osobní vyzvednutí je možné ve Zlíně. Na webových stránkách naleznete přehled používaných materiálů pro 3D tisk, máte-li ale zájem o jiný materiál, neváhejte se obrátit přímo na zlínskou 3D tiskárnu.

Sdílet článek