dopravní značení

Větší bezpečnost díky dopravním značkám

Dnes najdete celkem hodně míst, kde se momentálně něco upravuje po stavební stránce. Lidé stále narážejí na rozkopané ulice a cesty. Kdyby neexistovalo dobré označení těchto upravovaných úseků, určitě by docházelo k mnoha drobným i větším zraněním. 

Bezpečnost na prvním místě

Co dělat pro větší bezpečnost? Především se dobře dívat, kam jedete nebo šlapete. Ovšem nelze se obejít bez pořádného upozornění na místa, kde se něco nového děje a probíhají různé stavební úpravy. Bez zabezpečení by asi mnoho lidí a dopravních prostředků skončilo v právě vykopané jámě. Každá firma se musí postarat o správné dopravní značení podobných úseků, kde by mohlo dojít k neočekávaným situacím. Odborníci vám rádi pomohou s výběrem vyhovujících značek. Profesionální dopravní značení využijete během mnoha akcí, kam patří například výkopy, plánované dopravní uzavírky, zábory menších a větších ploch, větší stavby apod. Nikdy nesmíte dopustit, aby došlo ke zbytečnému ohrožení, proto existují předepsaná pravidla a je třeba dohlížet na jejich dodržování. 

Dopravní označení v praxi

Můžete mít konkrétní představu pro svůj zamýšlený projekt, ale také nemusíte. Obraťte se na odborníky, svěřte se s detaily a následně vám bude zhotovena cenová nabídka zdarma. Dopravní značení Praha se spojuje se spolehlivým jednáním. Počítejte s dodáním značek podle vašich požadavků a na základě posouzení lidmi s mnohaletými zkušenostmi. Bude vám pronajato přechodné vodorovné nebo svislé dopravní značení. Pronájem se dojednává na krátkodobé i dlouhodobé termíny. Spolupráce probíhá tak, že se domluvené označení dopraví na místo realizování, kde se osadí podle projektu DIO. Značky se potom pravidelně kontrolují a udržují, aby zůstaly v provozu a nebyly nečitelné. V případě nutnosti se čistí a myjí. Jakmile se projekt dokončí, provede se demontáž a komunikace se upraví tak, aby vypadala jako v původním stavu.

Sdílet článek