zlato

Věnujte dárky s hodnotou

Nesmyslné dárky dnes nikdo neocení. Různých gadgetů máme doma spousty a děsíme se, že dostaneme další. Když jako muži chceme obdarovat muže, je to problém skutečně velký. Oblečení, alkohol, jedlé dárečky – nic z toho zrovna nemusí být vhodné. Pojďte věnovat dárky, které mají hodnotu investičního kovu.

Investiční zlato je skvělým dárkem

V první řadě můžete věnovat jako vhodné dárky pro muže skutečné investiční zlato. Zlatá cihla nemusí stát milion a více. Roztomilými dárky jsou mini zlaté cihličky, jež jsou skutečnými investičními slitky o hmotnosti jednoho gramu. Takovéto dárky se dokonce hodí i pro obchodní partnery, pro zaměstnance, ale i rodinu. Té můžete dokonce coby start do samostatného života věnovat i cihličku větší. Zlato je dnes ideálním nástrojem pro uchování hodnoty majetku a ochranou proti inflaci. Věnovat peníze proměněné na zlato je vlastně tou nejlepší volbou.

Kdy se dává podobný dárek? Třeba dětem po promoci. Kdo získá titul, obvykle začíná svůj samostatný život a jako rodiče chceme často dítěti přispět do života. Krásným dárkem je stříbrná pamětní mince s titulem. Hodnotným pak investiční zlato.

Pánské dárky k narozeninám i k svátku

Řešíte permanentně narozeniny či svátek a dárky pro muže k těmto událostem? Pokud se rozhodnete pro hodnotné stříbrné a zlaté dárky, máte volbu snadnou. K narozeninám se hodí znamení zvěrokruhu na památeční minci. Svátek můžete vyřešit podobně. Pražská mincovna vydala mince obsahující všechna jména z českého i slovenského kalendáře. Tyto dárky nejsou jen dekorací. Mají skutečnou cenu podle hmotnosti zlata a stříbra, ze kterého jsou vyrobeny. Proto je oblíbeným dárkem i medaile Výročí svatby. Nedáváte totiž pouze dekorační předmět, ale majetek. Přesně tyto dárky mají smysl. Věnovat je bude efektnější než peníze, které by třeba dotyčný nechtěl přijmout. Dárky z drahých kovů, či dárek v podobě investičního zlata, však lze na peníze kdykoliv proměnit.

Sdílet článek