dodávky

Užitkové vozy s maximální kvalitou

Nastal čas na výměnu vozidla? Napadlo vás podnikat a neobejdete se bez pomocníka na kolech s dostatečným prostorem k užívání? Nemusíte čekat do doby, než si došetříte potřebnou sumu na úplně nový vůz, protože i autobazary vám nabídnou zajímavé modely.

Užitkové vozy od spolehlivého prodejce

U prodejců najdete mnohé vany, pickupy, furgony nebo dodávky. Někdy půjde o skutečné umění vyznat se ve značkách a vybrat dosud spolehlivý vůz, který nepůjde do opravny po několika měsících používání od vaší koupě. Centrum užitkových vozů už funguje na našem trhu přes deset let a v současnosti spolupracuje s největšími evropskými autobazary. Zaměřuje se nejen na prodejní, ale také poprodejní proces, jak je již obvyklé u západoevropských standardů. V nabídce se objevují pouze vozidla s důrazem na maximální kvalitu. Tento fakt se odvíjí od nevykupování automobilů od dopravců a podnikatelů. Dodávky se realizují z mezinárodních aukcí, od skončených operativních leasingů a předčasně vypovězených leasingových smluv.

Minibusy pro přepravu více osob

Našli jste nejlepší způsob, jak přepravit zaměstnance na vzdálenější místo? Ano, vlastní doprava má své přednosti. Nikdo z pracovníků se nebude vymlouvat, že mu ujel autobus, nenastartovala motorka, rozbilo se auto a podobně. Minibus vyberete od nejrůznějších renomovaných výrobců. Nejprve zvažte, kolik míst postačí pro váš záměr. Mezi nabízenými modely můžete vybírat podle různých požadavků. Nejzásadnější je cena, ale v tomto případě si všimněte i dalších údajů pro vaše další zhodnocení situace. Také určitě rozhodnou najeté kilometry, objem, celková hmotnost, vybavení, doba provozu a barva. Důležité je, že se snadno dostanete k podrobným informacím o minibusech. Nikdo vám nic nezatají. Velice jednoduše si zjistíte přesné vybavení a rozhodnete, zda si vyžádá rozšíření.

Sdílet článek