Válečkové kalibry

Úspory ve výrobě vytvoříte díky kalibraci

Výrobní náklady mnohých provozů bývají stále vyšší, proto se vždy vítají způsoby, jak ušetřit. K významné úspoře firem patří přesné provedení kontrolního měření zhotovených výrobků, aby vše posléze fungovalo bezchybně a nedocházelo ke ztrátám.

Kalibry pomohou seřídit stroje

Sériová výroba vyžaduje přesný chod všech postupů během výroby jednotlivých produktů, protože jinak by vznikaly nekvalitní modely, které by přispěly pouze k vyšším finančním ztrátám podniků. Stroje musí fungovat přesně, aby se minimalizovalo produkování zmetků. V tomto výrazně pomohou válečkové, závitové – kalibry a další druhy, díky nimž se odhalí špatné seřízení strojů a nevyhovující pracovní postupy. Kalibrace se zaměřuje na efektivní splnění jakostních norem, podpoří kvalitu a zrychlí jiné práce spojené s produkty. Je dobré se zaměřit na ověřeného dodavatele, který vám poskytne nejen výhodné ceny, ale také odpovídající kvalitu. Jistě se vyplatí, když můžete vybírat ze zboží, které je skladem a obdržíte ho obratem po objednání.

Kalibry s vysokou odolností

Celý sortiment je vyroben tak kvalitně, aby šlo zaručit vysokou odolnost proti poškození a mechanickému opotřebení. Válečkové kalibry seženete v oboustranném nebo jednostranném provedení, vybírejte je podle lícování a rozměrů průměru. Rozhodně se spolehněte na zhotovení podle příslušných norem a na přesnost. U nástrojů nechybí na rukojeti dobrá i zmetková strana, takto lehce naleznete nepřesnosti během rychlé kontroly. Určitě lze dodat netypické délky, druhy s chromováním, s odvzdušňovací drážkou, s drážkou pro zachycování nečistot. Dodávají se modely včetně UNJEF, UN, UNS, NPTF, UNJ a další. Nechybí ani třmenové, obkročné a speciální, vyrobené na základě vašich nákresů. Dodávky mohou probíhat spolu s kalibračním protokolem. Čeká na vás široký sortiment měrek a kontrolních kalibrů.

Sdílet článek