Browse Tag

Fiat

Fiat pro 8 lidí

Spolehlivý automobil pro 8 lidí: Fiat Scudo Panorama

Pokud hledáte automobil, který spolehlivě dopraví 8 lidí i se zavazadly, tak hledáte Fiat Scudo Panorama. Tento automobil má v základní verzi 2 l motor s 136 koňmi. Při jízdě se však nechová jako obyčejný 2 l, jelikož rychle dotahuje a drží rozumné rychlosti. Výkup aut uvádí cenu nového automobilu od 700 000 Kč do 1 100 000 Kč.

Menší cena automobilu Fiat Scudo Panorama

Určité rozpětí je u automobilu Fiat Scudo Panorama hlavně proto, že si můžete základní výbavu o mnoho rozšířit. Fiat Scudo Panorama ve verzi 4 x 4 vás vyjde na tu nejdražší variantu. Výkup vozidel však tvrdí, že cena za 3 roky klesne o 300 000 Kč. Pokud tedy chcete tento automobil levnější, pak si kupte ojetý.

Plně naložený automobil Fiat Scudo Panorama je velice vláčný

Hodně také záleží na tom, jestli automobil obsadíte celý. Při koupi takto rozměrného automobilu je asi jasné, že s ním budete převážně jezdit plně naložení. V takovém případě je lepší pořídit si výkonný motor, spolehlivý alu kola, pohon 4 x 4 a další vymoženosti automobilu Fiat Scudo Panorama.

Ergonomie automobilu Fiat Scudo Panorama je výborná

Plně naložení automobil Fiat Scudo Panorama se totiž hodně zpožďuje a při jízdě se chová dosti nemotorně. Díky vhodné ergonomii automobilu Fiat Scudo Panorama se však nebudete při jízdě cítit nejhůře. Důležité je také zvolit správné pneumatiky pro automobil Fiat Scudo Panorama. Usnadní vám to jízdu.