tažné zařízení

Tažné zařízení – vhodné řešení pro každého řidiče

Vlastníte automobil a již se vám mnohokrát stalo, že jste potřebovali naložit objemnější náklady, převézt nábytek, popřípadě vyrazit s karavanem na cesty? Jenže jste neměli jak připevnit vozík, proto jste byli nuceni investovat do pronájmu vozidla s tažným zařízením. Přitom je dnes tažné zařízení běžnou výbavou vozidel, za kterou si sice připlatíte, nicméně rozhodně neprohloupíte.  Od předních výrobců můžete prakticky okamžitě nakoupit pevné, odnímatelné i otočné tažné zařízení a těšit se z benefitů, jež vám přinese.

Pevné tažné zařízení versus odnímatelné provedení

Už název napovídá, že pevné tažné zařízení je k vozidlu upevněno trvale, zatímco odnímatelná varianta se dá kdykoliv odmontovat, a to velmi jednoduše a pohodlně. První řešení je ekonomicky výhodnější, pokud ale tažné zařízení chcete raději sporadicky a časem se uvidí, jak často jej využíváte, volte odnímatelný model. U sundavací volby naleznete ruční, pákové a automatické systémy. Samozřejmostí jsou pak optimální vzhled a bezproblémový provoz, abyste byli se svým novým příslušenstvím k vozidlu maximálně spokojeni. Nároční zákazníci ocení také otočná tažná zařízení, která se řadí mezi luxusní kousky a jsou připravena k okamžitému použití. Aktuálně se nabízí tažné zařízení Seat Leon i další, luxusnější vozidla. Pro více informací zde

Široké spektrum využití pro vaše aktivity

Díky tažnému zařízení najdete řadu možností komfortního fungování. Jednoduše připojíte svůj karavan, koňský přívěs, lodní přívěs či přípojné vozíky a ani nosič na kola na tažné zařízení nebude žádnou překážkou. Zvláště v teplých měsících během roku oceníte nosič kol na tažné zařízení, jenž se snadno montuje, je bezpečný a vaše kola stabilně zajistí. Budete tak moci cestovat i dlouhodobě a mít svá kola pod maximální kontrolou. Pokud tedy váháte, zda je tažné zařízení vhodnou investicí právě pro vás, obraťte se na profesionály a ti vám zaručeně poradí, jak vybrat správnou variantu auto příslušenství.

Sdílet článek