tažné zařízení

Tažné zařízení – vhodné řešení pro každého řidiče

Vlastníte automobil a již se vám mnohokrát stalo, že jste potřebovali naložit objemnější náklady, převézt nábytek, popřípadě vyrazit s karavanem na cesty? Jenže jste neměli jak připevnit vozík, proto jste byli nuceni investovat do pronájmu vozidla s tažným zařízením. Přitom je dnes tažné zařízení běžnou výbavou vozidel, za kterou si sice připlatíte, nicméně rozhodně neprohloupíte.  Od předních výrobců můžete prakticky okamžitě nakoupit pevné, odnímatelné i otočné tažné zařízení a těšit se z benefitů, jež vám přinese.

Pevné tažné zařízení versus odnímatelné provedení

Už název napovídá, že pevné tažné zařízení je k vozidlu upevněno trvale, zatímco odnímatelná varianta se dá kdykoliv odmontovat, a to velmi jednoduše a pohodlně. První řešení je ekonomicky výhodnější, pokud ale tažné zařízení chcete raději sporadicky a časem se uvidí, jak často jej využíváte, volte odnímatelný model. U sundavací volby naleznete ruční, pákové a automatické systémy. Samozřejmostí jsou pak optimální vzhled a bezproblémový provoz, abyste byli se svým novým příslušenstvím k vozidlu maximálně spokojeni. Nároční zákazníci ocení také otočná tažná zařízení, která se řadí mezi luxusní kousky a jsou připravena k okamžitému použití. Aktuálně se nabízí tažné zařízení Seat Leon i další, luxusnější vozidla.

Široké spektrum využití pro vaše aktivity

Díky tažnému zařízení najdete řadu možností komfortního fungování. Jednoduše připojíte svůj karavan, koňský přívěs, lodní přívěs či přípojné vozíky a ani nosič na kola na tažné zařízení nebude žádnou překážkou. Zvláště v teplých měsících během roku oceníte nosič kol na tažné zařízení, jenž se snadno montuje, je bezpečný a vaše kola stabilně zajistí. Budete tak moci cestovat i dlouhodobě a mít svá kola pod maximální kontrolou. Pokud tedy váháte, zda je tažné zařízení vhodnou investicí právě pro vás, obraťte se na profesionály a ti vám zaručeně poradí, jak vybrat správnou variantu auto příslušenství.

Sdílet článek