Škoda Kodiaq ceník

SUV od Škody? Stačí vybrat už jen velikost. Kodiaq i Karoq mají co nabídnout!

Není potřeba se příliš rozepisovat o tom, jaké popularity si užívají vozidla typu SUV. Jak už napovídá samotná zkratka Sport Utility Vehicle, tak se jedná o vozidla, která jsou tzv. sportovně užitková. To znamená, že kombinují sportovní vlastnosti s těmi užitkovými. 

Tyto vozy mají vyšší světlou výšku a mnohdy jsou vybaveny pohonem 4×4 pro lepší prostupnost lehčím terénem. Využít je můžete také pro tahání přívěsů. V neposlední řadě se do nich lépe nastupuje a lépe se z nich vystupuje a zároveň nabídnou vyšší posed. Tato vozidla dnes vyrábí také mladoboleslavská automobilka, a to v podobě modelů Kodiaq a Karoq.

Opravdový medvěd

Škodovka při pojmenování svých modelů SUV nenechala nic náhodě a kromě dravého designu podtrhuje jejich vlastnosti také touto cestou. Kodiaq se se svou třídní konkurencí rozhodně nepáře a svou cenu si umí ospravedlnit. Začíná na částce 716 900 Kč, přičemž za něj však můžete utratit i přes milion. 

Škoda Karoq ceník

Vše vám dobře osvětlí Škoda Kodiaq ceník, kde se můžete podrobně podívat, jakou kompletní výbavu si lze ve voze pořídit. Může to být třeba dětská pojistka, paket pro spaní nebo držák tabletu. Zkrátka vše, co vůz, který bude převážet mnohdy i děti, bude potřebovat. Samotné vozidlo je velmi praktické, protože nabídne například: 

  • Přední ventilovaná sedadla
  • Panoramatickou střechu
  • Háčky a síťový program v zavazadlovém prostoru

Je toho ale samozřejmě mnohem více, čím vás Kodiaq osloví na výletech za dobrodružstvím nebo prostě při každodenním cestování, kde si chcete dopřát maximum komfortu. Vybírat si můžete benzínové i naftové motorizace.

škoda suv

Menší bratříček

Pokud je Kodiaq medvěd, tak Karoq je takové medvídě. Co mu však chybí na velikosti, to dohání svými schopnostmi. A také vás nepochybně osloví lepší startovní cenovkou a možná i právě kompaktnějším provedením. Škoda Karoq ceník vám prozradí, že jej můžete pořídit už od 515 900 Kč. Také u menšího bratříčka si ale můžete vybírat z široké nabídky výbav a motorizací.

Sdílet článek