Hokejové dresy

Sportovní symbol pro stmelení kolektivu

Tým sportovců, ať už na amatérské či profesionální úrovni, se neobejde bez vzájemné důvěry. Ta se mnohdy buduje složitě delší dobu, existují ovšem určité symboly a prvky, s nimiž docílíte minimálně vizuálně sladěného týmu a stejně tak klubu nebo cvičící skupiny. Bez ohledu na to, v jakém sportovním odvětví působíte, nabízí vám česká značka s letitou tradicí výrobu dresů s vlastním potiskem.

Hasičské dresy

25 let nápadů

Za dobu svého působení, dlouhých 25 let, si může český výrobce DDsport přičíst výrobu dresů pro kluby statných sportovců i těch nejmenších sportovců, kteří jsou ve sportovním odvětví úplnými nováčky. Sází především na originalitu. Tu zajišťuje pomocí jedinečné grafiky v libovolném množství barev, čísel, reklamních potisků či hesel. Nemusíte se obávat navýšení ceny. Tým zkušených grafiků umí zpracovat vždy jedinečný vizuál a zajistit vám nejen sladěné dresy, ale v neposlední řadě pak dobrou viditelnost třeba také díky fluo barevnému tisku v zářivých tónech.

fotbalové dresy

Hokejové dresy z kvalitních, funkčních materiálů, v ideálním střihu a originálním pojetí budou dokonalým odrazem vaší týmové jednoty i během každého zápasu. Zaručeně vás potěší, že fotbalové dresy, a stejně tak florbalové dresy z dílny DDsport lze archivovat, a tím pádem kdykoliv podle potřeby doobjednat již od jednoho chybějícího kusu pozor po neomezenou dobu!

dresy na florbal

Pro náročné zákazníky

Hasičské dresy jsou nejen výjimečnou odměnou pro nadšence, zároveň poslouží na zápasy i společné focení. Že zrovna nepatříte mezi sportovce, kteří svůj dres pravidelně propotí náročnými aktivitami? Nevadí! Klubové oblečení si zaslouží každý sport, i ten, kde jde spíše o soustředěnost, přesnost a pevnou ruku. Proto jsou tolik populární výrazné dresy na šipky slibující maximální pohodlí během hry. Týmové oblečení vám dodá odvahu, důvěru i pocit komfortu, tak neváhejte a nechejte si jej navrhnout podle svých představ.

Sdílet článek