pneumatiky na zemědělské stroje

Spolehlivé pneumatiky zaručí bezpečnou práci na zemědělských strojích

Těžké stroje kladou mimořádné požadavky na životnost, odolnost a stabilitu použitých pneumatik, neboť jedině v takovém případě zaručují maximální možnou bezpečnost i efektivitu při práci na nejrůznějších zemědělských strojích. Týká se to i zemědělských strojů, na které se nyní zaměříme detailněji.

Pneumatiky pro zemědělské stroje v kostce

Při výběru pneumatik pro zemědělské stroje je nutné řídit se nejen konkrétním typem stroje, ale také jejich plánovaným umístěním. Možná se to tak na první pohled nejeví, ale i sortiment pneumatik určených pro zemědělské stroje se vyznačuje neustálým vývojem v duchu nejnovějších technologických trendů. Velmi dobrou ukázkou tohoto vývoje jsou bezesporu Mitas pneumatiky na zemědělské stroje. Patrné je zejména rozšiřování pneumatik, a tedy i zároveň snižování profilů. To jsou dobré předpoklady pro vysokou nosnost, stejně jako pro větší stabilitu a snazší ovladatelnost. Díky tomu lze za vysokovýkonné traktory a čtyřkolových kloubových tahačů připojit i velké nástavby. Nutno však podotknout, že s tím se mohou pojit různé problémy při montáži pneumatik, případně jejich demontáži.

I zemědělské stroje si zaslouží kvalitní pneumatiky

Společnost Mitas je vám nejspíš povědomá zejména díky své nabídce pneumatik pro motocykly, ale v rámci jejího sortimentu naleznete také další kvalitní výrobky. Za pozornost proto stojí také Mitas pneumatiky na zemědělské stroje a další druhy spolehlivých pneumatik, které jsou k dostání v internetovém obchodě Nekvinda – Zemědělská technika. Všechny jsou charakteristické velmi dobrou odolností a dlouhou životností. Rozhodně se však nevyplatí podceňovat pravidelnou kontrolu a výměnu pneumatik na zemědělských strojích, neboť jejich špatný stav může ohrozit bezpečnost při práci.

Sdílet článek