Kurýrní služby Praha

Rozvoz zásilek kurýrem

Potřebujete něco odeslat ještě dnes? Praha je velké město, můžete si dovolit ztrácet čas tím, že zajedete do sídla firmy, kam patří připravená zásilka? Určitě nikoliv, proto zkuste kurýra. Ten se postará o spolehlivé doručení.

Rychlé objednání převozu

Líbí se vám možnost poslat vaše důležité zásilky kdykoliv během dne po Praze a okolí? Kurýrní služba v Praze pracuje nepřetržitě, současně obstará včasné doručení. Ochotní a spolehliví kurýři splní požadavky a přání zákazníků. Skutečně se přepravuje čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Nezáleží na tom, jestli jde o malé nebo velké balíčky. Doručení se uskutečňuje již do třiceti minut od přijetí objednávky. Ceny se odlišují podle toho, zda se doručení uskuteční v batohu, autem, pick-upem nebo dodávkou. Rozhodují rozměry a hmotnost, například do batohu se vkládají jen balíky do maximálně pěti kilogramů. Vy si určíte prioritu doručení, na výběr máte způsob SuperExpress do půl hodiny, s příplatkem sto procent. Padesát procent příplatku znamená dodání do jedné hodiny v Express variantě. Ekonomy způsob počítá s doručením do pěti hodin, a to do vzdálenosti maximálně deset kilometrů. Předání adresátovi se uskuteční ještě ten samý den, když provedete objednávku do sedmnácté hodiny odpolední.

Výhody registrace s kurýrními službami

Časté využívání kurýrů bude mnohem výhodnější, když se zdarma zaregistrujete. S individuálním účtem obdržíte výhodnější ceny podle lokality. Rychle vyberete adresáta, prozkoumáte historii objednávek. Kurýrní služby Praha potěší paušálními cenami na míru, online kalkulátorem a propracovaným systémem, který zrychluje zpracování. Zdarma získáváte měsíční report, potvrzení o doručení. Služby se fakturují jednou za měsíc, jednou týdně se odesílají dobírky. Všechny zásilky jsou pojištěné a firma díky aplikaci vždy ví, kde se kurýr momentálně nachází.

Sdílet článek