průvodní dopis

Propracovaný průvodní dopis zvýší šance na práci

K vysněné pracovní pozici vede mnohdy dlouhá a složitá cesta plná výběrových kol a pohovorů. Přitom si své šance můžete zvýšit a cestu podstatně zkrátit, zvolíte-li správná slova v průvodním dopise, který by měl být nedílnou součástí životopisu. Vzor průvodního dopisu bude velkou inspirací, jeho finální podobu ale přizpůsobte svým dosavadním zkušenostem a silným stránkám, jež chcete hned na začátek vyzdvihnout. Průvodní dopis k životopisu jednoduše přidejte automaticky, a jestliže odpovídáte přes odpovědní formulář, nezapomeňte jej vložit přímo do textového pole a svůj životopis poslat jako přílohu.

Jak napsat životopis?

Propracovaný životopis rovná se polovině úspěchu při selekci ze strany personalisty. Ten pracuje hlavně s kompletními daty, kde najde dosavadní praxi, všechna ukončená studia, předchozí zaměstnání i vaše úspěšně ukončené kurzy, semináře a školení. Jak správně napsat životopis nemusí být složité, nejen na internetu na vás čeká mnoho atraktivních vzorů. Zdarma vzory životopisů vám nabídnou předepsaný formulář, kam stačí doplnit vlastní údaje. Nezapomeňte na jazykovou vybavenost, technickou zdatnost práce na počítači s běžně užívanými programy a vaše zájmy.

Originální průvodní dopis k žádosti o místo

Každá pracovní nabídka, jež vás zaujme, si zaslouží vždy originální průvodní dopis, kde se zmíníte, proč právě vy jste ideálním kandidátem. Napsat životopis si nezapomeňte též v anglickém či německém jazyce, protože může být zaměstnavatelem vyžadován. Dnes se vyplatí rovněž hledat práci na sociálních sítích, kde má většina firem a velkých společností svou reklamu a ukazuje volné pozice. Pokud ještě nemáte sepsaný strukturovaný životopis, inspirujte se vzorem na www.hardyn.cz. Nastartujte svou kariéru a mějte maximální úspěch v práci díky správně napsanému životopisu a pozitivnímu průvodnímu dopisu!

Sdílet článek