Volkswagen Tiguan

Projeďte se v novém SUV

Česká značka osobních automobilů Škoda si připravila atraktivní nabídku SUV vozů, jejichž obliba u řidičů neustále stoupá. Možná je to dáno tím, že vyšší vozy působí bezpečněji a slibují celé posádce vozu lepší výhled. Škoda reaguje na požadavky zákazníků a kromě přehledu na cestě se postará o váš maximální komfort, a to díky hned několika vylepšeným modelům.

Užijte si pohled z výšky

Na cestě se objevuje nový model SUV Škoda Kodiaq, jež překvapí inovativními systémy i zavazadlovým prostorem. Odpadnou vám starosti s otevíráním kufru, protože moderní technologie využívá pohybových senzorů a umožňuje otevření zavazadlového prostoru pohybem nohy. Integrovaný systém na palubní desce hlídá dopravní situaci, asistuje při parkování a kontroluje mrtvý úhel, což oceníte zejména při nečekaném předjíždění. Kromě skvělého přehledu na vozovce budou mít všichni členové dostatek místa a velký důraz kladli designéři rovněž na bezpečnost a velmi elegantně do vozu zabudovali systém airbagů a přitom zachovali zesílenou konstrukci rámu automobilu. Dáváte-li přednost sportovnímu vozu ve špičkové kvalitě, otestujte si model Volkswagen Touareg nebo Volkswagen Tiguan se sportovním podvozkem.

Vymazlené SUV Škoda Karoq

Když měli designéři z české automobilky za úkol vymyslet nadčasový design nového SUV, vize byla jasná. Jak samotný název vozu napovídá, je nová Škoda Karoq vyrýsovaná do posledního detailu a nabitá funkcemi tak, abyste měli maximální pocit bezpečí a komfortu. Stabilní, pevná a odolná karoserie skrývá elegantně navržený interiér s řadou bezpečnostních prvků. Devět airbagů upevní pocit bezpečí všech členů posádky. Díky inovativnímu systému jednoduše propojíte chytrý telefon s vozidlem a získáte aktuální navigační data, dopravní situaci a funkce automobilu můžete ovládat přes mobilní aplikaci na dálku. Velmi prostorný kufr pojme i velké rodinné nákupy a představte si tu krásu, když se rozhodnete pro divokou, sportovní jízdu. Škoda Karoq se stane vaším parťákem na dlouhých vzdálenostech i rychlých přejezdech. Česká kvalita dýchá z každého detailu vozu, proto neváhejte s testovací jízdou!

Sdílet článek