tahače

Prodej a pronájem nákladní techniky

Čas od času je třeba obnovit ve firmě vozový park nákladních automobilů. V takovém případě máte možnost prodat vůz prostřednictvím autobazaru. Výhodou rozhodně je, když se o všechny služby s prodejem vozu spojené postará přímo daný bazar. Společnost Truck Centre Praha má dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje nejen použitých nákladních automobilů, ale také přívěsů, návěsů a nákladní techniky.

Proč si vybrat právě komisní prodej?

Chce-li firma dobře prodat nepotřebný nákladní vůz, má několik možností, jak toho dosáhnout. Buď si najde zájemce sama prostřednictvím inzerátů, nebo se rozhodne využít služeb těch, kteří se výkupem vozů zabývají. Druhé řešení se jeví jako vhodnější už z toho důvodu, že je bez práce. Stačí předat veškeré informace a vůz a firma se už o vše postará.

Výhodou také je, že zároveň přebere veškeré záruky za automobil a jeho prodejní cenu stanoví profesionálové, již se výkupem vozů dlouhodobě zabývají. Jejich zkušenosti v této oblasti jsou velmi cenné. Například Truck Centre nabízí zároveň vyzvednutí vozidla přímo ve firmě, čímž odpadá spousta starostí.

Výkup návěsů svěřte odborníkům

Snahou prodejce je prodat vůz v komisním prodeji za nejvyšší možnou cenu. Je také na tom zainteresován provizí, jež není ale přehnaná – pouze ve výši 3 %. Truck Centre má bohatou síť svých odběratelů a s tím i jistotu, že na vůz v komisi vždy najde správného kupce. Výkup návěsů přitom probíhá ve stejném duchu jako výkup vozů.

Když potřebujete do své firmy pořídit další tahače návěsů a zároveň ušetřit, podívejte se nejprve na webové stránky Truck Centre. Jejich výběr je pestrý a jedná se hlavně o použité vozy s různou délkou stáří a najetých kilometrů. Současně se o vybraném tahači dozvíte podstatné informace, jakými jsou jeho výbava, cena nebo měsíční splátka v případě, že si ho budete kupovat na úvěr.

Sdílet článek