Stohovací přepravky

Přehledný sklad ušetří čas na práci

Mnoho odvětví se neobejde bez skladů, kde patří k nesporným výhodám přehlednost. Výrobky se neustále přesouvají, odvážejí k zákazníkům, odběratelům nebo do dílny, proto je potřeba vědět, kde přesně je hledat. Správného systému dosáhnete pomocí dílenského nábytku. 

Stohovatelné univerzální přepravky

I do malého prostoru narovnáte více zboží, než jste si původně mysleli. Stačí pořádně promyslet možnosti uskladnění. Hodně pomohou stohovatelné přepravky v různých velikostech, které jednoduše naskládáte na sebe. Jedná se o dost efektivní způsob, navíc se s nimi lépe manipuluje. Stohovací přepravky pro lepší uskladnění seženete v několika provedeních, například s víkem, okénkem, děrované či v atypických variantách. U plastových počítejte se standardním provedením s plnými bočními stěnami a dnem. Používaný druh plastu odolává teplotám od -40 ° C do + 100 ° C. Jde o nezávadný materiál, který se pravidelně kontroluje. Mají univerzální použití, protože je lze přepravit na všech dopravních zařízení. K přednostem patří také snadné čištění díky omezenému žebrování z vnější strany a vnitřní rohy jsou hladké.

Přepravky pro průmysl i domácnost

Mezi přepravkami objevíte různé rozměry, ale také barvy, které ještě více usnadní rozlišování. Euro přepravku s uzavřenými rukojeťmi například seženete ve stříbrošedé barvě s nosností třiceti kilogramů. Při nákupu si všímejte také údajů o maximální stohovací nosnosti. V domácnostech se stále více používají transparentní přepravky, které usnadní přehled věcí. Průhlednost je jasným plusem, každý hned vidí, co dovnitř narovnal před dlouhou dobou. Nechybí jim dostatečná pevnost a držadla, aby se s nimi dalo snadno manipulovat. Nabídka zahrnuje mnoho typů, s víkem, bez víka, k uskladnění do garáže, sklepa, ale i na hračky a potraviny do spižírny. Lze je využít i jako organizéry do šatníků.

Sdílet článek