erotické pomůcky

Pravidelná masáž prostaty prospěje zdraví i tělu

Prostata dost ovlivňuje pohlavní život u mužů. Jestliže zrovna netrpí nějakými závažnějšími zdravotními problémy, reaguje dost citlivě na doteky. Problémy s prostatou se projevují především v pozdějším věku – včasná péče je dovede značně omezit, anebo k nim vůbec nedojde.

Pravidelné intimní hrátky

Potíže s močením a s erekcí čekají na muže, kteří zanedbají potřebnou péči. Především se jedná o pravidelný sexuální styk, protože pohyb patří k důležitým bodům pro podporu činnosti prostaty. V tomto případě nelze sázet na nárazové styky, vzhledem k tomu, že se orgán po klidové fázi hodně překrví. Říkáte, jak byste rádi provozovali sex, ale partnerské vztahy nejsou zrovna ideální? Neházejte flintu do žita a raději proberte erotické pomůcky k masáži prostaty. Uvidíte, že pravidelná masáž nezklame. Stačí vzít malého pomocníka, zapojit fantazii, anebo si pustit eroticky zaměřený film. Masírování snadno vpluje do vašich oblíbených činností, když pro vzrušující zážitky nemusíte chodit nikam daleko.

Maximální potěšení mnohých mužů

Co vám nedopřeje manželka nebo milenka, obstará umělá vagína. Ano, dosáhnout uspokojení nepatří k žádným sci-fi seriálům. Stačí chtít, navštívit sex shop v Praze a posléze se ocitnete v ráji – i bez partnerky. Masturbátory pro pány pro vás znamenají akorát velkou nudu? Nikoliv!

Třeba umělá vagína Fleshlight ví, jak dopřát slast pánům různého věku. Jednoduše si vyberete jeden z druhů realistických odlitků slavných pornohvězd. Spolu se zbožím dokonce získáte i jejich věnování a podpisy. Nezklame vás ani dotyk – vyrábějí se ze speciálního materiálu podobného lidské kůži. Poddajný materiál působí velice příjemně. Navíc nevyžaduje žádnou extra údržbu, takže klidně trénujte sexuální výdrž a učte se nové techniky. K plusům patří možnost úpravy těsnosti díky ventilu, avšak vibrační druh naleznete v nabídce jen jeden.

Sdílet článek